Granola S Olivovými Semínky

125,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Pokud granola ještě není součástí vaší stravy, teď je ten pravý čas! Jedná se o velmi výživné jídlo, které vás zasytí a má mnoho zdravých vlastností.

V La Chinata jsme vytvořili vlastní verzi granoly s olivovými semínky. Ano ano, s olivovými semínky! Pečlivě extrahujeme semínka z pecek oliv, abychom je přidaly do některých našich produktů, protože mají mnoho výborných vlastností.

Zkombinujte ji s ořechy!

A jaká lepší kombinace než společně s pistáciemi s extra panenským olivovým olejem, medem a paprikou od La Chinata, poskytne vitamíny B6 a E, zinek, draslík a fosfor, stejně jako hořčík, železo a vápník do jakéhokoli pokrmu. Také s opečenými mandlemi s extra panenským olivovým olejem, rozmarýnem a uzenou paprikou a kešu s extra panenským olivovým olejem, lanýži a uzenou paprikou.

To nejlepší z těchto semínek? Obsahuje všechny výživné a zdravé prospěšné látky samotné olivy. Z tohoto důvodu jsou velmi bohaté na polyfenoly, jako je oleuropein, který jim dodává vysokou antioxidační sílu. Mají velké množství vlákniny, bílkovin a vysokou koncentraci nenasycených mastných kyselin, nezbytných pro naše tělo.

Kromě semínek jsme přidali vlastní extra panenský olivový olej a ovesné vločky, panelu, borůvky, citronovou kůru a růžovou himálajskou sůl, zní to dobře, že? Chutná to ještě lépe!

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

SLOŽKY Složení: ovesné vločky (53,1%), panela (26,4%), extra panenský olivový olej, mandle (8,6%), borůvky (4,3%), olivová semínka (1,3%), citron (1,1%), citronová kůra (0,5%) ), Himálajská růžová sůl (0,5%). ZVÝRAZŇUJEME Použití: Nejlepší způsob užití je s jogurtem, s mléčnými nebo zeleninovými nápoji nebo v ovocném smoothie a je ideální na snídani díky velkému energetickému přínosu i na občerstvení.

Hodnocení a recenze

5
1recenze
5 star
1
4 star
0
3 star
0
2 star
0
1 star
0
přidejte svou recenzi
Nejužitečnější uživatelské recenze
 • 0 lidé ze 0 shledal následující recenzi jako užitečnou

  Výborná snídaně

  Jestli máte rádi na snídani müsli, tak si ho teď můžete dopřát v nové granole! Je to sladké, je to dobré, hezky to křupe, obsahuje to olivová semínka a mandle, ochutí to jogurt nebo mléko, ale dá se to jíst i samotné. Za mě palec nahoru.

  Napsala

  Číslo sběrného místa
  Byla tahle recenze užitečná?