Čistící Mýdlo Olivita

247,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Naše čistící mýdlo je ideální pro regeneraci, hydrataci a navrácení vitality i té nejunavenější kůži, stejně jako pro prevenci před buněčným stárnutím a navrácení pružnosti pokožky.

Je vyrobeno z konopného oleje, skvělé hydratační složky, která revitalizuje a udržuje pružnost pokožky. Obsahuje extra panenský olivový olej a kokosový olej s významným obsahem esenciálních mastných kyselin obnovující buněčné membrány kůže.

Dále obsahuje dva významné antioxidanty, Camu Camu, ovoce s nejvyšším obsahem vitamínu C, který je potřebný pro tvorbu kolagenu, a Spirulinu, která zabraňuje stárnutí buněk a detoxikuje kůži. Toto čistící mýdlo nabízí také mimořádnou hydrataci díky bambuckému máslu a oleji z lískových oříšků s ochrannými, změkčujícími a zjemňujícími vlastnostmi.

Výsledkem vám bude jemnější, čistá a revitalizovaná pokožka s příjemnou vůní díky levandulovému esenciálnímu oleji.

Způsob použití

Pro všechny typy pokožky. Naneste a vmasírujte na obličej nebo celé tělo, abyste získali čistou, hydratovanou a voňavou pokožku.

Obsah: 120 gramů

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Významné složky Konopí - bohaté na omega 3 a 6 mastné kyseliny, má protiznětlivé a antioxidační vlastnosti a pomáhá zmírnit akné, ekzémy, lupénku, stejně jako pomáhá snížit suchost pokožky díky své hloubkové výživě. Stejně tak posiluje přirozenou bariéru pokožky a stimuluje regeneraci buněk, což napomáhá hladšímu, zdravějšímu a zářivějšímu vzhledu pokožky. Camu Camu - jedná se o ovoce s vysokým obsahem vitamínu C, jednoho z nejdůležitějších vitamínů pro náš organismus, nezbytný pro zvýšení živin v těle. Pomáhá také posilovat imunitní systém a je nezbytná pro tvorbu kolagenu, který je důležitý pro naše kosti, zuby, cévy a kůži. Má adstringentní, antioxidační, protizánětlivé, antivirové, zvláčňující a vyživující vlastnosti a výrazně zlepšuje pružnost pokožky. Spirulina - jedná se o jak sladkovodní, tak mořskou řasu, bohatou na živiny, která napomáhá při léčbě alergií, snižuje hladinu cholesterolu, léčí záněty, krevní tlak a pomáhá stimulovat imunitní systém. Je bohatá na beta-karoten, chorofyl, vitamín A, B-12, E, vápník, fosfor, mastné kyseliny a kyselinu listovou. Pomáhá předcházet stárnutí buněk a bojuje proti akné, díky své schopnosti detoxikovat pokožku.