Kousek Iberská Šunka Zlaté Kvality

9 995,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Iberská šunka zlaté kvality pochází z prasat, krmených výhradně žaludy a přírodními bylinkam z oblasti Dehesa Extremeña.
Tato prasata se mohou pochlubit životem ve volné pastvině s dostatečným prostorem v oblasti Dehesa Extremeña.
Tato oblast je známá velkým množstvím vysoce kvalitních žaludů a díky svým rozlehlým plochám umožňuje prasatům volně se pohybovat a krmit v dokonalém klimatu, který podporuje jejich přirozený vývoj.
Výsledkem je iberská šunka založená na krmivu ze žaludů s tukem se zlatavým a narůžovělým vzhledem. Maso má barevný tón mezi tmavě červenou a růžovou barvou. Chuť je jedinečná a bezkonkurenční, velmi hladká a aromatická s množstvím odstínů. Její textura je jemná a krémová a díky množství kvalitního tuku se snadno rozpustí v ústech.
Tato iberská šunka obsahuje přirozenou kyselinu olejovou, která je stejně tak obsažená v našem extra panenském olivovém oleji. Je to díky žaludům, kterými se prasata živí.
Iberská šunka La Chinata je pečlivě a ručně krájena na tenké plátky a je uložena do spirálového tvaru připraveného k jídlu. Doporučujeme vyjmout šunku z ledničky alespoň hodinu před konzumací, aby byla zachována ta správná teplota a plná vůně a chuť.
Je to vynikající produkt, který lze kombinovat několika kapkami Extra panenského olivového oleje La Chinata, nebo lze přikusovat s našimi Regañás. Stejně tak se velmi dobře páruje s našimi červenými víny nebo s ochuceným řemeslným pivem s olivami La chinata.

Obsah: 9 Kg

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den