Shopping Cart

No products in the cart.

Krásná tvář bez make-upu. Jednoduché triky jak na to.

Protože občas ráno spěcháme, nezbývá nám čas se nalíčit a všechny nedokonalosti i kruhy pod očima se zjeví v celé své kráse. Ani vysoké teploty a pocení nejsou pro make-up ideální. Proč tedy nenechat make-up a korektoy stranou a nepokusit se pleť zbavit nedokonalostí jinak? Někdy zapomínáme na to, že hlavní příčinou skrvn na kůži, změn barvy a předčasných vrásek může být právě make-up. Pojďme se podívat na několik jednoduchých kroků, díky kterým bude vaše pleť krásná a bez nedostatků i bez make-upu.  

Ochrana proti slunci

Ať už je léto nebo zima, slunce je tu vždy a vyzařuje UV paprsky, které způsobují naši pokožce mnohem větší škody, než si myslíme. UV paprsky jsou, kromě toho, že způsobují mnohá onemocnění kůže, i příčinou předčasných vrásek a kožních skvrn. Základem je tedy použít denní ochranu před sluncem. Existuje mnoho krémů, které obsahují ochranný faktor, v létě je však vhodné používat specifickou ochranu (krémy s vysokou ochranou proti slunečnímu záření), jako je například Opalovací mléko s ochranným faktorem SPF50+ La Chinata.

Denní čistění

Naše kůže je denně vystavována vnějším faktorům a je třeba ji udržovat čistou. Doporučujeme každodenní čistění pleti jedním z našich mnoha Řemeslných mýdel La Chinata v závislosti na druhu vaší pleti. Poté aplikujte tonikum (např. Olivová tonizační voda La Chinata), které póry uzavře, a nakonec naneste ochranný krém. Pokud potřebujete přípravky bojující proti kruhům pod očima, Sérum na oční okolí La Chinata se stane vašim nejlepším pomocníkem, který hydratuje a osvěží, stejně tak obsahuje velké množství aktivních látek působících proti vráskám v oblasti okolo očí.

Noční čistění

Stejným způsobem je třeba po dlouhém dni vyčistit pleť i večer. Použijeme trochu Micerální vody La Chinata a poté aplikujeme Antioxidační regenerační sérum La Chinata, které pleť regeneruje, obnovuje její strukturu, dostává ji do rovnováhy a pomáhá proti jejímu stránutí. Nakonec naneseme Noční krém La Chinata.

Udělejte si peeling

Alespoň jednou týdně si udělejte peeling pleti s Jemným pleťovým peelingem La Chinata, který díky zrníčkům získaným z olivových pecek odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky do hloubky, aniž by pleť poškodil. Navíc obsahuje extra panenský olivový olej, zdroj antioxidantů. Je vhodný zejména pro citlivou pokožku se sklony k zarudnutí.

Jednou týdně je také vhodné si dopřát takovou pleťovou masku, která bude vyhovovat typu vaší pleti. V La Chinata máme různé druhy masek dle typu pleti a rádi vám pomůžeme s jejich výběrem.  Nevíte, jakou pleťovou masku vybrat? S námi si přijde na své každá pleť.

Zdravá strava

Nezapomeňte také na fakt, že naše stravování se odráží na naší pleti. Abychom vypadali hezky zvenku, musíme začít uvnitř. Proto je důležité udržovat si zdravou a vyváženou životosprávu. Existuje mnoho potravin, které působí přímo na pokožku, jako je například extra panenský olivový olej, který má blahodárný vliv na suchou pokožku, která stárne nejrychleji. Pleti udělá dobře také hořká čokoláda, která pomáhá potlačovat příznaky stárnutí a únavy a zjemňuje pokožku. Stejného účinku dosáhnete i konzumací rajčat, červeného masa, ryb a zeleného čaje.

Zapomeňte tedy na make-up a alespoň na nějakou dobu si užijte zdravou a hladkou pleť bez potřeby ranní ,,makeupové“ rutiny.

 

Sdílej se svými přáteli: