Láhev Extra Panenského Olivového Oleje S Upravitelnou Etiketou 250ml

119,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Láhev extra panenského olivového oleje s upravitelnou etiketou 250ml

Hledáte originální pozornost pro hosty své akce? Tato elegantní láhev extra panenského oleje s upravitelnou etiketou je tím perfektním řešením, jak obdarovat své hosty jedinečně a exkluzivně.

Na láhev můžete napsat text dle těchto kroků:

Máte k dispozici 4 řádky textu, každý o maximálně 15 znacích
Pokud vynecháte řádek, na lahvi zůstane prázdné místo následované příštím řádkem
Během celého procesu můžete kontrolovat, jak bude text na láhvi vypadat a podívat se, kolikrát budete potřebovat
Můžete vkládat všechny typy znaků
Lze objednat od minimálně 18 lahví

Pokud existuje dárek, který nikdy nezklame, je to ten personalizovaný. Užijte si ten nejlepší Extra Olivový Olej v té nejspeciálnější láhvi.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Extra panenský Olivový Olej La Chinata Extra panenský olivový olej “La Chinata” je šťáva z oliv posbíraných v okrese pohoří Gata, na severozápadě provincie Cáceres. V této oblasti sbíráme pouze ty plody, které splňují všechny podmínky, které považujeme za zásadní pro získání extra panenského olivového oleje té nejvyšší kvality. Olivy musí být optimálního stádia zralosti, čisté, zdravé a bez viditelného poškození. Pouze pomocí tohoto procesu výběru můžeme garantovat našim klientům extra panenský olivový olej, u kterého jsme si naprosto jistí kvalitou. Náš Extra panenský Olivový Olej se zásadně charakterizuje těmito čtyřmi faktory: Žlutá barva se stopami zelené. Sladká a plochá chuť, bez pálivosti nebo hořkosti typických pro oleje z jihu Španělska; čímž se dosahuje příjemné palety, díky které je ochutnání těchto panenských olejů potěšením. Husté aroma zralých plodů. Velice vysoký obsah mastných kyselin, který z těchto panenských olejů dělá jeden z nejdokonalejších mezi všemi oleji vyráběnými ve Španělsku. Manzanilla cacereña de la Sierra de Gata Nesmíme zapomenout, že většina oliv z okresu pohoří Gata je určena k přímé konzumaci a mohou se těšit zaslouženou oblibou po celém Španělsku (jde o slavné olivy “Manzanilla Cecereña). Jsou oblíbené svou texturou i chutí. Extra panenský Olivový Olej se dělá z malých oliv, které pro svou velikost nemohou být přímo konzumovány, avšak v oleji zanechávají své charakteristické přednosti.