• LA CHINATA
    Mistři ve výrobě olejů od roku 1932.
    Slider Image
  • LA CHINATA
    Pečujeme o tebe uvnitř i zvenčí
    Slider Image

Historie La Chinata začíná v roce 1932, kdy naši předkové začali lisovat olivy pocházející z našeho okresu Sierra de Gata. Tehdy se olej získával ve velmi primitivních mlýnech. Olivy se vkládaly do kamenných mlýnů na olej, kde se drtily, čímž se získala pasta. Ta se následně lisovala, aby se vytlačil olej. V lisu se vytvářely vrstvy pasty oddělené kruhovými pláty - capachos - a olej se získával tlakem. Poté se olej odkaloval, aby se oddělil od břečky - vody a zbytky oliv. Dnes používáme nejmodernější systémy mletí a lisování, které přestože jsou stále čistě mechanické, dokážou vylisovat z oliv mnohem větší množství oleje čistým a kontrolovaným způsobem tak, aby se zaručila kvalita extra panenského olivového oleje. Jsme si vědomi rostoucího zájmu našich zákazníků o konzumaci zdravých a přírodních potravin, a proto již několik let vyrábíme v rozsáhlém sortimentu řadu produktů, které nabízíme pod značkou "La Chinata Selecciones de Gurmets". Jsou to především produkty vyrobené z našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje, ale nedávno jsme přidali i ocet, med, soli apod. Pokračujeme v použití olivového oleje antickými civilizacemi a vyvinuli jsme rozsáhlou řadu kosmetických produktů založených na přirozených vlastnostech extra panenského olivového oleje. Naše obsáhlé zkušenosti - čtyř generací - s výrobou panenského olivového oleje nám poskytují potřebné znalosti o tomto produktu, který maximálně využíváme jako složku v kosmetice. Na druhé straně odpovídáme na požadavky moderního restauratérství a již mnoho let zkoumáme proces smažení na různých olejích. Plod tohoto vyčerpávajícího výzkumu jsme uvedli na trh v podobně různých rostlinných olejů pro profesionální použití, které jsou určené k pokrytí potřeb smažení všeho druhu v restauracích a potravinářském průmyslu.

La Chinata
La Chinata
La Chinata

LA CHINATA je reference sama o sobě díky naší sázce na vývoj produktů z olivového oleje

REFERENCE

La Chinata. je dnes referenční společnost na španělském gurmánském trhu díky naší sázce na vývoj produktů z olivového oleje, což je momentálně jedinečná strategie na trhu.

OLEJ

Náš hvězdný produkt, extra panenský olivový olej, který orientujeme na trh význačných restaurací a specializovaných prodejen pro gurmány.

PRODUKTY

Lahůdky a kosmetika vyvinuté na bázi olivového oleje jako zásadní přísady.

VÝVOZ

Náš krátkodobý záměr se soustředí na zvýšení objemu vývozu, konsolidaci zákazníků, s nimiž jsme již pracovali, a otevření nových trhů.

FRANŠÍZY

Dále rozvíjíme model exkluzivních obchodů (Oleotéky La Chinata), jak vlastních tak v systému franšízy.

VÝVOJ

Dále rozvíjíme náš sortiment produktů souvisejících s extra panenským olivovým olejem (jak v kosmetice, tak v lahůdkářství) a dobýváme nová místa na trhu.

PEČUJEME O TEBE UVNITŘ I ZVENČÍ

Máme základnu s v průměru 25 pracovníky a naše hlavní činnost spočívá ve stáčení jedlých olejů. Náš roční obrat dosahuje v posledních letech 11 až 12 milionů eur a náš vývoz představuje přibližně 10% obratu. Náš podnik stáčí v současné době asi 6 milionů litrů oleje (asi 2,5 milionů extra panenského olivového oleje a asi 3,5 oleje ze semen). Tyto údaje každoročně zveřejňuje Národní asociace podniků stáčejících jedlé oleje (ANIERAC), jejímž členem jsme. Objem stáčeného extra panenského olivového oleje nás řadí mezi 10 nejvýznamnějších španělských podniků v tomto segmentu trhu. V současnosti běžně pracujeme v 21 zemích (většinou evropských, ale také některých amerických a asijských). Naše obchodní politika se soustředí na jemnou distribuční síť produktu. Vždy hledáme jeho dobré umístění a vyhýbáme se velkým obchodním plochám, které považujeme za neslučitelné s naším obchodním rozvojem (především na domácím trhu). Jsme velmi dynamický, agilní a pružný podnik, přijímání rozhodnutí je proto velmi rychlé. Máme velký zájem o neustálé zlepšování a učíme se každý den jak od našich zákazníků, tak od našich dodavatelů, proto věříme, že jsme dobrá sázka do budoucna pro jakéhokoliv obchodního společníka, který bude mít zájem s námi pracovat.

La Chinata
La Chinata
La Chinata

MAPY

Jestliže máte zájem otevřít franšízu LA CHINATA nebo distribuovat naše produkty, kontaktujte nás.