Shopping Cart

No products in the cart.

Litinové Nádobky na Sůl a Pepř

Skladem

1.444,00  včetně DPH

Toto balení slánky a pepřenky vyrobené z litiny a ořechového dřeva je ideální pro uchovávání a udržování vašeho oblíbeného koření a soli ve velmi dobrém stavu a také díky tomu, že ve vaší kuchyni vypadají velmi krásně. Toto nádobí bylo vyrobeno ručně z litiny a dalších přírodních materiálů za velmi náročných výrobních podmínek, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Přednosti, které jim litina propůjčuje, je její velká odolnost vůči vysokým teplotám a plynutí času a také dobrá konzervace stavu výrobků. Nejlepší volba pro všechna vaše koření!

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Tyto produkty byly zpracovány ručně za přísně kontrolovaných podmínek času a teploty. Jedná se o plně ekologické nádobí, protože litina je míchána s jinými materiály přírodního původu bez chemických přísad. Podobně byly podrobeny transformačnímu procesu v indukčních pecích, které pracují s větrnou a vodní energií. Pro každou nádobku se používá jedinečná písková forma, která se později recykluje a vyrábí se nová.

Výhody litiny

Výsledkem jsou produkty, které jsou vysoce odolné vůči vysokým teplotám, nedeformují se a jsou vysoce odolné v průběhu času. Navíc jsou potaženy organickým řepkovým olejem, který chrání před vnějším poškozením, jako jsou skvrny nebo škrábance, a poskytuje skvělé nepřilnavé vlastnosti.

Poradenství v oblasti ochrany přírody

Doporučuje se čistit kartáčem a udržovat po celou dobu v suchu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Litinové Nádobky na Sůl a Pepř“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…