Shopping Cart

No products in the cart.

Litinový Hmoždíř

Skladem

1.444,00  včetně DPH

Tento litinový hmoždíř byl ručně vyroben v indukčních pecích pod přísnou kontrolou během procesu. Výsledkem je udržitelné nádobí, velmi odolné vůči vysokým teplotám a vysoce odolné, ideální pro opakované použití bez poškození nebo deformace.

Jeho pečlivý a ekologický výrobní proces dává vzniknout produktu, který je velmi ohleduplný k zacházení s naším kořením, bylinkami a všemi druhy semen, která chceme rozemlít na výrobu dresinků. Pokud rádi doprovázíte svá jídla různými kořeními, příchutěmi a texturami, toto náčiní nesmí chybět ve vašem kuchyňském nádobí. Pohodlné, praktické a s nepřilnavou kapacitou, která zůstane v perfektním stavu po mnoho let.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Tento produkt byl vyroben ručně za přísně kontrolovaných podmínek času a teploty. Jedná se o zcela šetrné nádobí k životnímu prostředí, protože litina je míchána s jinými materiály přírodního původu bez chemických přísad. Podobně byl podroben transformačnímu procesu v indukčních pecích, které pracují s větrnou a vodní energií. Pro každou jednotku se používá jedinečná písková forma, která se později recykluje a vyrábí se nová.

Výhody litiny

Výsledkem je produkt, který je vysoce odolný vůči vysokým teplotám, nedeformuje se a je velmi odolný v průběhu času. Navíc je potažen organickým řepkovým olejem, který chrání mlýnek před vnějším poškozením, jako jsou skvrny nebo škrábance, a poskytuje mu velkou nepřilnavost.

Poradenství v oblasti ochrany přírody

Doporučuje se čistit kartáčem a udržovat po celou dobu v suchu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Litinový Hmoždíř“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…