Shopping Cart

No products in the cart.

Litinový Mlýnek

Skladem

1.869,00  včetně DPH

Tento litinový mlýnek na koření byl vytvořen ručně pomocí jedinečného výrobního procesu a za přísně kontrolovaných podmínek. Kromě toho, že jde o elegantní a praktické náčiní pro vaše kuchyňské nádobí, jde o produkt šetrný k životnímu prostředí, protože k jeho výrobě se používají přírodní suroviny a udržitelné výrobní procesy.

Tento mlýnek má uvnitř i nahoře sadu zubů, které vám pomohou rychle a snadno namlít vaše oblíbené koření. Pro dosažení požadovaného výsledku stačí uzávěr několikrát otočit. Čím více otáček uděláte, tím jemnější mletí bude.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Tento produkt byl vyroben ručně za přísně kontrolovaných podmínek času a teploty. Jedná se o zcela šetrné nádobí k životnímu prostředí, protože litina je míchána s jinými materiály přírodního původu bez chemických přísad. Podobně byl podroben transformačnímu procesu v indukčních pecích, které pracují s větrnou a vodní energií. Pro každou jednotku se používá jedinečná písková forma, která se později recykluje a vyrábí se nová.

Výhody litiny

Výsledkem je produkt, který je vysoce odolný vůči vysokým teplotám, nedeformuje se a je velmi odolný v průběhu času. Navíc je potažen organickým řepkovým olejem, který chrání mlýnek před vnějším poškozením, jako jsou skvrny nebo škrábance, a poskytuje mu velkou nepřilnavost.

Poradenství v oblasti ochrany přírody

Doporučuje se čistit kartáčem a udržovat po celou dobu v suchu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Litinový Mlýnek“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…