Vyživující Maska Na Vlasy

332,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Tato vyživující vlasová maska vyživuje vlasy, zanechá je jemné, pružné a lesklé bez pocitu mastnosti.

Je vyrobena z přírodně hydratujících složek, jako je extra panenský olivový olej, bambucké máslo, avokádo nebo mandlový olej. Vedle toho obsahuje také kokos, kurkumu a aloe vera, složky, které minimalizují podráždění pokožky hlavy a hloubkově regenerují vlasy. Výsledkem vám budou zdravější, hydratované, silné a zářivé vlasy.

Způsob použití

Masku aplikujte na umyté, ručníkem prosušené vlasy. Rovnoměrně naneste pomocí hřebenu a poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Obsah: 200 ml

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Významné složky Máslovník africký - získává se lisováním ořechů tohoto stromu. Obsahuje velké množství vitamínů A a E a bojuje proti známkám stárnutí pokožky, vzniku strií, vrásek a ochabnutí kůže. Kokos - je jednou z hlavních ingrediencí v přírodní kosmetice díky svému vysokému obsahu vitamínů E a K, které jsou klíčové pro dobrý stav pokožky a prevenci předčasného stárnutí kůže. Vedle toho jsou jeho mastné kyseliny ideální pro kapilární použití, jelikož pomáhají zmírnit podráždění pokožky hlavy a kroucení vlasů. Mandlový olej - dodává vlasům sílu a vitalitu díky svému vysokému obsahu esenciálních mastných kyselin, minerálů, vitamínů A a E a bílkovin, které vlasům umožňují zdravý a silný růst. Vedle toho pomáhá obnovit poškozené vlasy a brání je před vnějšími vlivy. Stejným způsobem zabraňuje vzniku lupů a hloubkově vyživuje pokožku hlavy bez toho, aniž by byla mastná.