Domov

položek: 10

 • Aromatická Svíčka Divoký Fík
  Aromatická svíčka planý fík La Chinata je vyrobena na základě přírodní esence extra panenského olivového oleje a planého fíku, která svou svěží a intenzivní fíkovou vůní a jemným uklidňujícím světlem, které vydává, probouzí naše smysly. Jedná se o elegantní svíčku umístěnou ve skleněné nádobce ideální pro vytvoření atmosféry dobré pohody doma i kdekoli jinde. Její příjemné aroma evokuje fíkové háje, kterou jsou tak charakteristické pro iberské pastviny. Hořící knot vyrobený ze 100% bavlny vydává do okolí s lehkostí příjemnou vůni a zajišťuje čistý plamen téměř bez dýmu. Tímto způsobem vytváří klidnou a přívětivou atmosféru. Díky svému jednoduchému a elegantnímu formátu je tato svíčka na mnoha místech dokonalým ozdobným předmětem. Je připravená k použití v kteroukoli denní dobu a pro nejrůznější účely; v zasedací místnosti, koupelně, kdekoli v bytě nebo pokoji, v čekárně a podobně.
  295,00 Kč
 • Aromatická Svíčka Olivový Květ
  Aromatická svíčka olivový květ La Chinata je vyrobena na základě přírodní esence extra panenského olivového oleje, která vydává olivovou vůni a šíří kolem sebe jemné světlo. Jedná se o elegantní svíčku ideální pro vytvoření atmosféry dobré pohody doma i kdekoli jinde. Její příjemné aroma evokuje olivové háje. Hořící knot vyrobený ze 100% bavlny vydává do okolí s lehkostí příjemnou vůni a zajišťuje čistý plamen téměř bez dýmu. Tímto způsobem vytváří klidnou a uvolněnou atmosféru. Díky svému jednoduchému a elegantnímu formátu je tato svíčka na mnoha místech dokonalým ozdobným předmětem. Je připravená k použití v kteroukoli denní dobu a pro nejrůznější účely; v zasedací místnosti, koupelně, kdekoli v bytě nebo pokoji, v čekárně a podobně.
  295,00 Kč
 • Aromatická Svíčka Třešňový Květ
  Aromatická třešňová svíčka La Chinata je vyrobena z esenciálních olejů, které přinášejí do vašeho příbytku aroma jara a třešňového květu. Jedná se ideální svíčku pro povzbuzení našeho čichu díky příjemné vůni, kterou vydávají esenciální oleje získané z třešně, jež obsahuje. Hořící knot vyrobený ze 100% bavlny vydává do okolí s lehkostí příjemnou vůni a zajišťuje čistý plamen téměř bez dýmu. Tímto způsobem vytváří klidnou a uvolněnou atmosféru. Díky svému formátu, jednoduchému a elegantnímu, je vynikajícím dekoračním prvkem pro kterékoli místo v domě, a zároveň je připravena k použití v kterékoli denní době.
  295,00 Kč
 • Nádobka Na Olej Zabraňující Vykapávání 250 Ml
  Skleněná karafa se zábranou proti ukapávání, 250 ml. Kónická karafa s nálevkou ze skla Pyrex na olej a ocet. Tato karafa byla vyrobena ručně tak, aby byla zaručena její dokonalá funkce. Je konstruovaná způsobem eliminujícím nežádoucí ukapávání a nepříjemné skvrny.
  330,00 Kč
 • Nalévátko
  Nálevka proti ukapávání na láhve s olejem. Pohodlná a čistá
  79,00 Kč
 • Osvěžovač Vzduchu Ve Spreji S Vůní Divokého Fíkovníku
  Odneste si sladké aroma fíku v osvěžovači i k Vám domů. Jemná vůně Vám připomene léto a příjemně doplní atmosféru v každé domácnosti. Osvěžovač se snadno využívá a jeho vůně dlouho vydrží. Obsah: 150ml
  195,00 Kč
 • Osvěžovač Vzduchu Ve Spreji S Vůní Olivového Květu
  Osvěžovač vzduchu ve spreji s vůní olivového květu La Chinata vydává jemnou a svěží vůni, která do našeho domova přináší pocit olivových hájů tak typických pro oblast Extremadura a zanechává po sobě zcela speciální a přívětivé aroma. Díky formě spreje má jednoduché použití a zároveň prodloužený účinek. Díky použitému difuzoru navíc nezanechává vlhké zbytky. Obsah: 150 ml
  195,00 Kč
 • Sklenička La Chinata
  Jak ještě více podpořit již sám o sobě luxusní požitek z výborného piva La Chinata? Přeci se skleničkou s naším logem La Chinata, která vám dodá ten pravý pocit pohodlí a podtrhne dokonalou chuť piva s aromatem oliv.
  105,00 Kč
 • Třešňový Osvěžovač Vzduchu Ve Spreji
  Odneste si sladké aroma třešňového květu osvěžovače i k Vám domů. Jemná vůně Vám připomene jaro a příjemně doplní atmosféru v každé domácnosti. Osvěžovač se snadno využívá a jeho vůně dlouho vydrží. Obsah: 150ml
  195,00 Kč
 • Velká Nádobka Na Olej Zabraňující Vykapávání 500 Ml
  Skleněná karafa se zábranou proti ukapávání, 500 ml. Velká kónická karafa s nálevkou ze skla Pyrex na olej a ocet. Tato karafa byla vyrobena ručně tak, aby byla zaručena její dokonalá funkce. Je konstruovaná způsobem eliminujícím nežádoucí ukapávání a nepříjemné skvrny.
  415,00 Kč