Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Rajčatová Marmeláda

(Hodnocení: 1)

158,00 

280 g | 56,43 Kč / 100 g
Skladem

Tomatová marmeláda La Chinata představuje chutnou nabídku, která může doprovodit vaše sladké pokrmy i saláty.

Jedná se o produkt připravený vařením na mírném ohni z přírodních čerstvých rajčat nejvyšší kvality, k nimž je přidáván cukr.

Výsledkem je chutná marmeláda s pevnou a krémovou strukturou ideální pro doplnění různých pokrmů včetně masa, tučných i lososovitých ryb nebo širokého výběru našich masových paštik nebo paštik z mořských plodů, stejně jako našich rozmanitých sýrových krémů nebo vyzrálý ovčí sýr s extra panénským olivovým olejem i našich rustikální placky regañás.

Obsah: 280 gramů.

Popis

INGREDIENCE

Rajčata (65%), cukr (35%).

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1135,9 kJ/267,3 kcal, Tuky celkem 0,1 g, Nasycené tuky 0 g, Sacharidy 65,8 g, Cukr 55,9 g, Bílkoviny 0,8 g, Sůl 0 g .

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla. Po otevření uchovávejte v chladu.

1 recenze Rajčatová Marmeláda

  1. Peter

    Stojí za zkoušku!

    Velmi netradiční marmeládá se zajímavou chutí, určitě doporučuji vyzkoušet.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *