Shopping Cart

No products in the cart.

Micelární šampón, nová kapilární kůra pro silné a zdravé vlasy

Máte rádi micelární vodu? Pokud ano, nadchne Vás, že z jejích účinků se můžete těšit nyní i ve vlasové kosmetice, konkrétně v micelárním šampónu. Nově jsme vytvořili tento produkt, schopný zachytit nečistoty ve vlasech, aniž by došlo k jejich narušení, a dodat jim živiny, které potřebují ke své síle a lesku.

 

Stejně jako micelární voda, micelární šampón obsahuje shluk molekul (micely). Ty přitahují a následně zničí nečistotu a mastnotu ve vlasech, které zůstanou hloubkově pročištěné, aniž by bylo jakkoliv poškozeno jejich zdraví. Navíc obsahují hydratační a regenerační vlastnosti jak extrapanenského olivového oleje, tak arganového, fíkového a kokosového oleje.

Všechno tipy vlasů

Je vhodný pro všechny typu vlasů, od mastných až po lámavé nebo rostoucí na citlivé pokožce hlavy. Nová formule Micelárního šampónu La Chinata zanechá vlasy čisté a ohebné, odolné vůči každodennímu mytí, aniž by došlo ke změně jejich ph či poškození.

A proto není tento micelární šampón jen obyčejným šampónem. Jedná se o očistnou kůru, která jim dodáva sílu a příjemnou vůni. Je to nejlepší a zároveň nejšetrnější způsob, jakým účinně pročistit vlasy.

Pokud si přejete použít navíc kondicionér, který by je následně hydratoval, opravil a regeneroval, není nic lepšího, než náš Kapilární kondicionér La Chinata Natural Edition s ekologickým extrapanenským olivovým olejem nebo naše Kapilární obnovující hydratační maska na vlasy La Chinata velmi vhodná pro lámavé vlasy, vlasy poškozené sluncem, barvením, žehlením či fénováním.

 

Sdílej se svými přáteli: