Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej Manzanilla Cacereña

174,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Čerstvý extra panenský olivový olej manzanilla cacereña La Chinata pochází z prvních oliv nové sklizně, čerstvě uzrálých a s veškerou svou silou, chutí, pikantností a hořkostí. Čerstvý olej La Chinata je extra panenský olivový olej, který se lahvuje bez filtrování, aby byly uchovány všechny jeho přirozené chuti a aroma. Tento olej se tak stává gurmánským produktem dostupným pouze bezprostředně po kampani a v průběhu omezené části roku. Díky tomu znamená skutečně jedinečný chuťový zážitek, s nímž se u ostatních extra panenských olivových olejů z téže sklizně nesetkáte.

Extra panenský olivový olej se získává z výběru oliv sklizených v oblasti Sierra de Gata nacházející se na severozápadě provincie Cáceres. Sbírají se tam výhradně nejlepší olivy, které pro naše zákazníky zajišťují získání extra panenského olivového oleje vysoké kvality.

Oblast Sierra de Gata je charakteristická svými olivami určenými z velké části pro přímou konzumaci. Hovoříme zde o stolních olivách známých po celém Španělsku jako „manzanilla cacereña“. A právě jejich aroma si můžete v našem extra panenském olivovém oleji vychutnat, protože do extra panenského olivového oleje La Chinata přechází jeho necharakterističtější a nejznámější přednosti.

Obsah: 250 ml.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den