Balíček Tělová Péče Natural Edition

1 614,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Balíček pro péči o tělo La Chinata nabízí výběr z produktů, z nichž všechny jsou vyrobeny na základě extra panenského ekologického olivového oleje a jsou určeny pro pravidelné každodenní zkrášlování těla.

Nabízí se v elegantním košíčku ideálním jako dárek a obsahuje sedm přípravků doporučovaných pro všechny druhy pokožky včetně nejcitlivějších.

Tato sada vám umožní ucelenou péči o tělo a díky ní budete mít jemnou pokožku bez nečistot, svěží a zářivou.

Balíček pro péči o tělo Natural Edition obsahuje následující přípravky:

Tělové mléko Natural Edition
Sprchový A Koupelový Gel Natural Edition 250 Ml
Sada antioxidačních solí do koupele
Ručně vyráběné mýdlo z černých oliv
Intenzivní regenerační krém
Peelingové mýdlo
Krém Na Ruce A Nehty Proti Stárnutí Spf 8

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah


Tělové Mléko Natural Edition

Tělové mléko Natural Edition je vyrobeno na bází ekologického extra panenského olivového oleje a extraktu z olivového listu, který chrání pokožku před vnějšími vlivy a ponechává ji zvlhčenou a hebkou. Zároveň pokožku zvlhčuje a udržuje celistvost její struktury, umožňuje její lepší regeneraci a tak i zlepšuje její pevnost. Extra panenský olivový olej působí na jednu stranu jako antioxidant a proti stárnutí, zatímco olivový extrakt přináší protizánětlivé a protidráždivé účinky. Minerální voda má na pokožku navíc uklidňující a zjemňující účinky, takže je ideální pro pokožky trpící přecitlivělostí nebo podrážděním. Obsah oleje z obilných klíčků přináší kromě toho nejen hydrataci a hebkost, ale zároveň dodává pokožce pevnost. A navíc allantoin, přírodní hojivá a regenerační látka, která uchovává pokožku neporušenou a působí na regeneraci kůže. Obsah: 250 ml.


Sprchový A Koupelový Gel Natural Edition 250 Ml

Sprchový gel La Chinata Natural Edition je určen pro všechny typy pokožky, jak citlivé, tak normální; obsahuje složky, které zjemňují a zvlhčují a zároveň čistí pokožku. Navíc díky kombinaci povrchově aktivních látek odvozených z extra panenského ekologického olivového oleje působí na kůži tak, že zůstává čistá a netrpí žádným druhem poškození ani podráždění. Obsahuje glycerin, olivový extrakt, poliplant s čisticími účinky pro pokožku a koncentrované minerální vody. Glycerin je hydratační a zvlhčovací látka přírodního původu, zatímco olivový extrakt má antioxidační, protizánětlivé a protidráždivé účinky, navíc také čisticí, antiseptické a antimikrobiální. Poliplant zase představuje komplex přírodních extraktů přinášející očistné, zcelující a antiseptické účinky. Podobně koncentrát minerálních vod má na pokožku uklidňující a zjemňující účinky, takže je ideální pro pokožky trpící přecitlivělostí nebo podrážděním. Doporučuje se pro všechny druhy pokožky a pro kompletní ošetření s nejlepšími výsledky se doporučuje po osprchování použití přípravku Tělové Mléko Natural Edition. Obsah: 250 ml.


Antioxidační Koupelová Sůl

Antioxidační koupelové soli La Chinata obsahují extrakt z olivového listu, kterému se přičítají antioxidační a tonizační vlastnosti. K němu se připojuje kombinace bílých květů, konkrétně růže, jasmínu a sedmikrásky, které dodávají pokožce jemnost a zanechávají ji sametově hebkou. Koupelové soli La Chinata jsou ideálním přípravkem, pokud si chcete dopřát relaxační a terapeutickou koupel, navíc s příjemnou vůní. Doporučujme nejprve napustit vanu a poté do ní vhodit dvě nebo tři špetky soli. Pro ještě větší zážitek zapalte několik svíček La Chinata, které provoní celou koupelnu a zaplaví ji jemným světlem. Tato koupel se pro vás stane nepostradatelným týdenním rituálem. Obsah: 300 g


Nachové Olivové Mýdlo

Mýdlo fialová oliva La Chinata je vynikající pro hydrataci a zjemnění pokožky. Vyrábí se z extra panenského ekologického olivového oleje, jehož kvalita je garantována, a účinně dodává pokožce jemnost a svěžest. Jedná se o mýdlo originálně tvarované jako fialová oliva vydávající svěží a velmi příjemnou vůni. Mezi jeho vlastnostmi vyniká hydratační a tonizační působení. Kromě toho má také ochranné a regenerační účinky a zpomaluje stárnutí pokožky. Doporučuje se pro všechny druhy pokožky včetně citlivé, protože je také protizánětlivé a protidráždivé a dlouhodobě udržuje jemnou a kompaktní texturu. Obsah: 150 gramů.


Intenzivní Regenerační Krém

Intenzivní regenerační krém La Chinata Natural Edition má silné hydratační účinky a zjemňuje a regeneruje pokožku díky svému vysokému obsahu aloe vera a extra panenského olivového oleje. Kromě těchto dvou přírodních složek obsahuje také včelí vosk, arganový olej, olej z šípkové růže, extrakt z prosného semínka a olivový extrakt. Má zároveň antioxidační a regenerační účinky. Je ideální po dlouhých pobytech na slunci, po laserové i voskové depilaci nebo jako hydratační přípravek na obzvláště suchá, citlivá nebo podrážděná místa. Lze ho využít také pro boj proti kožním onemocněním jako je dermatitida nebo lupénka, i pro těhotné ženy, protože zlepšuje pružnost pokožky a zmírňuje její skvrny. Obsah: 250 ml.


Peelingové Mýdlo

Peelingové La Chinata je vyrobeno z extra panenského ekologického olivového oleje a malých zrnek z olivových pecek a vydává jemnou a přirozenou vůni. Rozemleté olivové pecky hloubkově čistí póry, velmi jemně odstraňují odumřelé buňky a nadbytečný maz a tak vylepšují texturu a vzhled pokožky a zanechávají po sobě příjemný dojem čistoty a jemnosti. Navíc je obohaceno o přírodní aktivní složky, například minerální vody, které přinášejí pokožce větší svěžest a zářivost. Při sprchování nebo koupání nanášejte každý den jemně na pokožku, zvláště v drsnějších oblastech jako jsou lokty či paty. Výsledkem bude hebká, čistá a voňavá pokožka. Pro dokončení doporučujeme nanést na pokožku náš přípravek Tělové Mléko Natural Edition pro prodloužení příjemného pocitu. Hmotnost: 100 gramů.


Krém Na Ruce A Nehty Proti Stárnutí Spf 8

Krém na ruce proti stárnutí SPF 8 La Chinata je vyroben podle receptury obsahující minerální vody, extra panenský olivový olej a extrakt z olivového listu, látek, které pomáhají chránit pokožku před vnějšími vlivy. Zároveň udržuje celistvost její struktury, umožňuje tak její lepší regeneraci a tak i zlepšuje její pevnost. Obsahuje rovněž aktivní látky pro opravu známek stárnutí a jejich prevenci. Poskytuje také ochranu proti slunečnímu záření stupně SPF 8 a chrání tak pokožku před jeho škodlivými účinky. Podobným způsobem olej z šípkové růže dodává tomuto krému omlazovací účinky, zmírňuje skvrny a vrásky a zmenšuje jizvy, zatímco keratin a glycerin působí na regeneraci buněk a celkové zvlhčování. Tento krém na ruce La Chinata je hydratační, vyživující a regenerační a doporučuje se pro všechny druhy pokožky. Po nanesení zanechává okamžitý pocit zvlhčení díky velmi rychlému vstřebávání. Obsah: 50 ml.