Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Velký Pánský Dárkový Balíček

1.556,00 

Skladem

Velký pánský dárkový balíček La Chinata nabízí výběr z přípravků pro muže z řady Natural Edition vyrobených na bázi extra panenského olivového oleje, minerálních vod a extraktu z olivového listu.

Tento balíček obsahuje produkty naší výroby pro holení, péči o vlasy pro muže a další přípravky pro regeneraci a hydrataci obličeje i celého těla, které se doporučují pro všechny druhy pokožky a vlasů.

Výsledkem uceleného ošetření těmito přípravky pro muže je jemnější pokožka, která je tonizovaná a zbavená nečistot, a silné a lesklé vlasy.

 

Popis

“Pánský
Pánský balíček Natural Edition

Zvolili jsme sadu výrobků pro nejlepší využití výhod naší řady Natural Edition, jejímiž zásadními složkami jsou ekologický panenský olivový olej, minerální vody a extrakt z olivového listu, a uspořádali jsme je do balíčků tří velikostí pro muže i ženy tak, abyste si je mohli zvolit a použili je při nejrůznějších příležitostech.

Obsah velkého pánského dárkového balíčku

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Velký Pánský Dárkový Balíček“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…