Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Malý Dámský Dárkový Balíček

Skladem

1.639,00 

Dárkové balení pro ženu La Chinata nabízí výběr produktů pro očistu a hydrataci ženské pleti, vyrobenou s Extra panenským olivovým olejem.

Tento balíček sčíta dohromady až čtyři kosmetické produkty z naší řady pro hloubkové čištění obličeje, ve které nalezneme účinné ošetření ve čtyřech krocích, exfoliaci, výživu a hydrataci pro každodenní užívání.

Jako první se doporučuje provést exfiliaci obličeje s Velmi jemným pleťovým peelingem a pokračovat s Gelem na oční okolí, který snižuje opuchlost očního okolí. Poté se aplikuje Sérum proti nečistotám, které se chová jako štít proti znečištění a vnějším agresím, kterým je naše pokožka každý den vystavována, čímž rozjasňuje obličej a zabraňuje absorpci nečistot. A konečně je v našem balíčku také náš Balzám na rty vyrobený z 99% přírodních látek.

Výsledkem této péče pro ženu je viditelně jemnější, hladší pleť zbavená všech nečistot.

Nabízí se v elegantní krabici ideální jako dárek obsahující následující produkty:

Třešňový balzám na rty
Gel na oční okolí
Velmi jemný pleťový peeling
Čistící sérum / Sérum proti znečištění

Obsah boxu

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Malý Dámský Dárkový Balíček“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *