Balíček Ochucených Solí

287,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Balení ochucených solí La Chinata obsahuje výběr ochucených solí s různými druhy koření pro ideální dochucení každého vašeho jídla. Všechny tyto soli jsou vyrobené na základě soli Flor de Sal v šupinkách, což je jedna ze zdravějších obdob klasické rafinované soli. Sůl v šupinkách se získává přímo z mořské vody metodou odpařování, jedinečným způsob získávání, který není mechnický, trvá delší dobu a nejsou během něj do soli přidávaná žádná aditiva.

Mořská sůl La flor de Sal v šupinkách vyniká svoji křupavou texturou a jemnější chutí než obyčejná sůl ,což nám umožňuje menší možnost přesolení jídla při dochucování. Každá sůl v tomto balení je prezentována v příjemném válcovitém balení, které zajišťuje pohodlnější dávkování.

V balení můžeme najít: Sůl Flor de Sal v šupinkách s citrónem, s pálivou papričkou, s olivami, s čili a nakonec s kari.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Sůl Flor de sal v šupinkách s citrónem Má kyselejší chuť, velice vhodná pro ryby a mořské plody, i k dochucení rýže. Sůl Flor de sal v šupinkách s pálivou papričkou Obsahuje uzenou pálivou papričku prvotřídní kvality, která nikoho nezanechá klidným. Ideální pro masová jídla, ryby, rýži a zeleninu. Sůl Flor de sal v šupinkách s olivami Přináší svěžest a ovocné aroma, což ji dělá ideálním kořením do salátů a těstovin. Sůl La flor de Sal v šupinkách s čili Zanechává lehce pálivou chuť na jazyku a je vhodná pro maso, ryby, těstoviny a zeleninu. Má výraznější chuť a je delikátní. Sůl v šupinkách s kari Má žlutou barvu, peciální vůni a jedinečnou, lehce nasládlou a intenzivní chuť. Dokonale vyzdvihuje chuť mořských plodů, masa, ryb a rýže a je také v hodná do kari omáček. Výběr těchto ochucených solí se doporučuje používat na závěr vaření nebo přípo při servírování. Není nutné použvat velké množství, protože tato sůl je čistší, a tak se snadno rozpouští.