Nakládané Koroptve S Extra Panenským Olivovým Olejem

396,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Nakládané vykostěné koroptve s extra panenským olivovým olejem jsou vyráběny řemeslně, bez barviv a konzervantů, s typickou omáčkou z kraje La Mancha. Je to nejlepší způsob, jak si vychutnat tento vynikající produkt, aniž byste ho museli vykostit. Můžete si také připravit gurmánský salát pouhým otevřením sklenice.

Jedná se o produkt s dokonalou chutí, strukturou a chutí ochutnat při pokojové teplotě v salátech a studených pokrmech. Koroptev se navíc drobí ručně, aby byla zaručena její kvalita a nabídla skvělý zážitek od prvního sousta.

Tato receptura obsahuje základní přísady, jako je vinný ocet, extra panenský olivový olej La Chinata, purpurový česnek a různé přírodní koření.

Obsah 300 g

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Ingredience Vykostěná koroptev (60%), voda, vinný ocet, extra panenský olivový olej (5%), fialový česnek (0,6%), sůl, černý pepř (0,1%), bobkový list (0,05%). Nutriční informace na 100 g výrobku: Energetická hodnota 499 kJ / 119 kcal, tuky 5,4 g (z toho nasycené 1 g), sacharidy 0,6 g (z toho cukry 0,1 g), dietní vláknina: 0, 5 g, bílkoviny 17 g, sůl 1,6 G. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo přímé světlo. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.