Kousek Z Chorizo Ibérico

398,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Chorizo Ibérico de Bellota pochází z iberských prasat krmených výhradně žaludy a přírodními bylinkami z Extremadurských pastvin.

Prasata jsou chována ve volném pastevním režimu na velkých plochách Extremadurských pastvin, jsou krmena lesními žaludy.

Extremadurské pastviny produkují velké množství žaludů vysoké kvality a díky svým rozsáhlým plochám umožnují prasatům volný pohyb a výjimečnou potravu v dokonalém klimatu, což podporuje jejich vývoj.

Výsledkem je ChorizoIbérico de Bellota s jasně červeným zbarvením, které se mísí s bílou a růžovou barvou, vzhledem k tomu, že je tuk rozmístěný libovolně. Jeho řez je velmi jemný a to díky kvalitě sekání masa, které je charakteristické při tradiční metodě zpracování.

Jeho struktura je mazlavá a chuť jemná, intenzivní, svěží s nádechem sladké a slané, která přetrvává v ústech. V ústech ucítíte rovnováhu mezi slaným a pikatním, protože obsahuje uzené koření.

Chorizo Ibérico de Bellota přirozeně obshuje kyselinu olejovou, která je přítomna také v našem extra panenském olivovém oleji, který pochází ze žaludů, kterým jsou kremena tato pyrenejská prasata.

Chorizo Ibérico Bellota La Chinata je baleno po jednom kuse připraveno ke krájení a konzumaci.

Doporučujeme vyndat z lednice alespoň hodinu před podáváním. Produkt se přizpůsobí pokojové teplotě a budete tak moct ocenit jeho vůni a chuť.

Jde o vynikající produkt, který můžete doplnit několika kapkami extra panenského olivového oleje La Chinata nebo našimi tyčinkami Regañás. Stejně tak se bude velmi dobře doplňovat s našimi víny, sektem La Chinata nebo aromatizovaným pivem s olivami.

Hmotnost: 500 g

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den