Kousek Z Presa Ibérica De Bellota

908,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Presa Ibérica de Bellota pochází z iberských prasat kremených výhradně žaludy a přírodními bylinkami z Extremadurských pastvin. Jedná se o část masa, která se nachází v nejlepší části hřbetu. Je šťavnatá, měkká a lahodná.

Prasata jsou chována ve volném pastevním režimu na velkých plochách Extremadurských pastvin, jsou krmena lesními žaludy.

Extremadurské pastviny produkují velké množství žaludů vysoké kvality a díky svým rozsáhlým plochám umožnují prasatům volný pohyb a výjimečnou potravu v dokonalém klimatu, což podporuje jejich vývoj.

Výsledkem je Presa Ibérica de Bellota s mazlavou strukturou, která má jasně načervenalou barvu s vínovými tóny a perleťově zbarvenými žilami.

Její chuť je intenzivní, šťavnatá a vyvážená. Jde o vynikající výběr masa s aroma papriky a soli.

Presa Ibérica de Bellota přirozeně obshuje kyselinu olejovou, která je přítomna také v našem extra panenském olivovém oleji, který pochází ze žaludů, kterým jsou kremena tato pyrenejská prasata.

Presa Ibérica de Bellota La Chinata je balena po jednom kuse připravena ke krájení a konzumaci.

Doporučujeme vyndat z lednice alespoň hodinu před podáváním. Produkt se přizpůsobí pokojové teplotě a budete tak moct ocenit jeho vůni a chuť.

Jde o vynikající produkt, který můžete doplnit několika kapkami extra panenského olivového oleje La Chinata nebo našimi tyčinkami Regañás. Stejně tak se bude velmi dobře doplňovat s našimi víny, sektem La Chinata nebo aromatizovaným pivem s olivami.

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den