Kousek Z Salchichón Ibérico De Bellota

398,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Salchichón Ibérico de Bellota pochází z iberských prasat krmených výhradně žaludy a přírodními bylinkami z Extremadurských pastvin.

Prasata jsou chována ve volném pastevním režimu na velkých plochách Extremadurských pastvin, jsou krmena lesními žaludy.

Extremadurské pastviny produkují velké množství žaludů vysoké kvality a díky svým rozsáhlým plochám umožnují prasatům volný pohyb a výjimečnou potravu v dokonalém klimatu, což podporuje jejich vývoj.

Výsledkem je Salchichón Ibérico de Bellota s jemnou a nasládlou chutí díky kombinaci libového masa a tuku, který roztavený díky kvalitě kusů z nichž je vyroben.

Jeho chuť je šťavnatá a intenzivní a jeho aroma se rozplývá v ústech, kde oceníte rovnováhu mezi libovým, tučným, chutí černého pepře a zbytku přírodního koření. Neobsahuje tvrdé kusy.

Salchichón Ibérico de Bellota přirozeně obshuje kyselinu olejovou, která je přítomna také v našem extra panenském olivovém oleji, který pochází ze žaludů, kterým jsou kremena tato pyrenejská prasata.

Salchichón Ibérico de Bellota La Chinata je balen po jednom kuse připraven ke krájení a konzumaci.

Doporučujeme vyndat z lednice alespoň hodinu před podáváním. Produkt se přizpůsobí pokojové teplotě a budete tak moct ocenit jeho vůni a chuť.

Jde o vynikající produkt, který můžete doplnit několika kapkami extra panenského olivového oleje La Chinata nebo našimi tyčinkami Regañás. Stejně tak se bude velmi dobře doplňovat s našimi víny, sektem La Chinata nebo aromatizovaným pivem s olivami.


Hmotnost: 500 g

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den