Shopping Cart

No products in the cart.

Postarejte se o svou pleť toto léto: Suchý olej z fíků a slunečnic

Léto se blíží a naše pleť potřebuje extra péči: více hydratace, ochranu před sluncem, peeling k odstranění odumřelých buněk,… a nemůžeme vymyslet lepší způsob, jak to udělat, než uchýlit se k produktu na každou příležitost, suchý olej z fíků a slunečnic.

Dokonalý spojenec tohoto léta

Suchý olej z fíků a slunečnic je bezesporu produktem, který byste toto léto (a kdykoli v roce) měli zařadit do své toaletní taštičky kvůli výhodám, které přináší naší pokožce, své struktuře a neuvěřitelné vůni divokého fíkovníku, bude se vám to líbit!

Pokud máte rádi suché oleje nebo byste chtěli zahrnout tento typ textury do své rutiny, níže uvádíme některé z výhod, které tento produkt přináší naší pleti, a důvody, proč byste jej měli přidat do svého seznamu přání:

  • Rychlé vstřebávání: díky fluidní textuře bez námahy proniká vrstvami pokožky a obnovuje její bariérovou funkci.
  • Hydratovaná a elastičtější pokožka: díky složení bohatému na fíkový a slunečnicový olej koncentrujeme výhody obou účinných látek do stejného produktu, čímž dosáhneme vysoce vyživené pokožky během několika minut.
  • Hedvábný a nemastný povrch: Zvláštností tohoto typu produktu je jeho složení, které umožňuje hebkou a vyživenou pokožku, aniž by na ní zanechávaly zbytky produktu. V době jeho aplikace je tedy zajištěn větší komfort.
  • Pohodlný a praktický formát: díky dávkovači ve spreji můžeme produkt nanášet pohodlně a bez použití přebytečného produktu, protože je snadno dávkovatelný.
  • Svěží a příjemná vůně: použití tohoto suchého oleje je docela smyslový zážitek. Přenese vás na pole nově kvetoucích fíkovníků. Žádný tělový olej takhle neucítíte.

Složení: klíčový produkt pro hydratovanou pokožku

Pro dosažení vysoce účinného a výživného produktu vhodného pro všechny typy pleti kombinujeme fíkový olej, slunečnicový olej a extra panenský olivový olej. Tímto způsobem získáme perfektní směs pro péči o pokožku a zároveň ji chrání a vyživuje.

Suchý olej z fíků a slunečnic je formulován na bázi suchých olejů, jako je extra panenský olivový olej a fíkový olej, které poskytují hlubokou hydrataci a zanechávají jemný a hedvábný pocit typický pro tradiční oleje, ale díky svému složení nezanechávají na naší pokožce mastnou texturu a okamžitě se vstřebávají.

Chráněná kůže

Suché oleje chrání pokožku, protože působí jako ochranná bariéra, která zabraňuje dehydrataci a zanechává ji hebkou po celé hodiny. Z tohoto důvodu jsou tyto typy suchých olejů vysoce doporučeny pro ty, kteří mají suchou, zarudlou nebo podrážděnou pokožku.

Tento produkt díky obsahu extra panenského olivového oleje obnovuje bariérovou funkci pokožky a poskytuje širokou škálu živin a také působí jako silný antioxidant a prostředek proti stárnutí.

Stejně tak fíkový olej stimuluje syntézu kolagenu a působí jako anti-aging aktivní látka, která umožňuje okamžitou a velmi lehkou absorpci, která dodává pokožce lesk a pružnost.

Zkombinujte s…

Pokud jste fanouškem fíků, hedvábných textur a zářivých povrchů na pleti, pokračujte ve čtení, protože vás to zajímá.

Zkombinujte náš suchý olej z fíků a slunečnic s fíkovým gelovým olejem La Chinata: koupelový gel s mastnou texturou, který vás překvapí a zanechá na pokožce jemný a lesklý povrch.

Použití je extrémně jednoduché: během sprchování naneste malé množství přípravku na ruce a jemnou masáží vetřete požadovaná místa. Počkejte, až začne pěnit a počkejte, až se vsákne do pokožky.

Poté pokožku opláchněte a vychutnejte si hedvábně jemný pocit, který na vaší pokožce zanechá, stejně jako její příjemnou vůni divokého fíku.

Po použití tohoto koupelového gelu s fíkovým olejem a pro dosažení lepších výsledků aplikujte po sprše Suchý olej z fíků a slunečnic, budete ho milovat!

Suchý Olej Z Fíků A Slunečnic

Fíkový Olejový Sprchový Gel

Sdílej se svými přáteli:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *