Primum

606,00 Kč

Dostupnost: Skladem

PRIMUM je prémiový extra panenský olivový olej získávaný z ručně sbíraných výběrových oliv během prvních dnů sběru. Jeho drcení probíhá ve mlýně dříve, než uplyne 24 hodin od sběru, za studena a s přirozeným stáčením.

Roční produkce extra panenského olivového oleje PRIMUM je limitována a produkt se dodává v exkluzivní skleněné láhvi zasazené do elegantní dřevěné bedýnky. Stává se tak jedním z nejlepších dárkových gurmánských produktů pro největší labužníky.

Skleněná láhev 500 ml

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Primum
Primum

Jeho osobitost je zdůrazněna intenzivními ovocnými vůněmi jablek a banánů, hustou konzistencí a mírně pikantní chutí bez hořkosti. Tyto vlastnosti se staly rozpoznávacími znaky oleje PRIMUM, kterými se odlišuje od ostatních olejů na trhu.

Jeho zabarvení do jasně zelené barvy svědčí o výběru oliv během prvních dnů sklizně. Olej se plní do láhví tak, jak přichází z mlýna, jedná se tedy o olej dále nezpracovaný a nefiltrovaný. Může u něj docházet k tvorbě mírného sedimentu na dně láhve, který je příznakem a garancí čistoty.

Má vynikající nutriční vlastnosti včetně vysokého obsahu mastných kyselin a vysokého podílu nenasycených mastných kyselin vůči nasyceným, s podobně vysokým podílem mezi olejovou a linoleovou kyselinou vykazujícím více než 75% olejové kyseliny, což je hodnota, které dosahuje jen nepatrný počet odrůd. Tyto charakteristiky jsou základem vysoké nutriční i terapeutické hodnoty a vynikající stability vůči žluknutí, a to vše vedle zcela neobyčejných organoleptických vlastností.

Extra panenský olivový olej patří k pokladům středomořské stravy a právě PRIMUM je nejlepší volbou pro studené i vlažné pokrmy, protože v syrovém stavu je možné nejlépe vychutnat jeho vynikající přednosti. Může také výborně doprovázet teplá jídla, například ryby nebo zeleninu. A pro avantgardnější z nás se může stát ideálním základem do směsí pro omáčky a dezerty.

S ohledem na limitovanou roční produkci a nabídku v exkluzivní skleněné láhvi uvnitř elegantní dřevěné bedýnky se jedná o jeden z nejlepších dárkových gurmánských produktů, který udělá radost i těm největším labužníkům.


Primum

Hodnocení a recenze

5
1recenze
5 star
1
4 star
0
3 star
0
2 star
0
1 star
0
přidejte svou recenzi
Most Helpful Customer Reviews
 • 1 lidé ze 1 shledal následující recenzi jako užitečnou

  Velice kvalitní olivový olej

  Olivový olej tvoří základ středomořské kuchyně. Na tento olej byly použity výborné olivy té nejvyšší kvality, proto by neměl chybět v žádné domácnosti. Má skvělou chuť a je velmi zdravý. Doporučuji používat pouze za studena do salátů, na maso, ryby a zeleninu. Všechny láhve jsou číslované a skvěle se hodí jako dárek pro kamarády i pro náročné klienty. Vysoká kvalita odpovídá ceně výrobku. Jako bonus oceňuji elegantní balení v dřevěné bedýnce. Jsem ráda, že jsem ho objevila a určitě si ho zase znovu koupím.

  Napsala

  Komentář
  Byla tahle recenze užitečná?