Gourmet

položek: 24

 • Box L Extremadura
  Box L Extremadura obsahuje široký sortiment produktů vysoké kvality vzdávajících hold různorodé gastronomii oblasti Extremadura charakteristické svými přírodními, jedinečnými a exkluzivními pokrmy, které jsou vysoce oceňovány v rámci oblasti i za jejími hranicemi. Tato sada nabízená v pečlivě upravené kazetě je ideální jako dárek a díky své velikosti obsahuje skutečně širokou paletu výrobků, které jsou 100% z oblasti Extremadura. Obsah balíčku: 2x Pivo ochucené olivami 330ml Sýrový Krém Torta Extremeña Extra panenský olivový olej v plechovce 250ml Rustikální placky "Regañas" Paštika z iberského vepřového s paprikou Paštika z iberského vepřového s třešní Paštika z bramborového jelita Španělský Klobásovitý Salám "salchichón" Ibérská krkovička Rozměry: 9,3 x 32 x 32 cm.
  1 377,00 Kč
 • Box L Lanýž
  Box L lanýž obsahuje především lanýže v nejrůznějších verzích. Jedná se o kulinářský výběr, s nímž budou nejlepší kuchaři bezpochyby schopni zajímavě experimentovat a vytvářet nové chutě a kombinace díky velkorysému sortimentu výrobků nejvyšší kvality, jejichž propracovanou součástí je lanýž upravený tak, aby neztratil své vlastnosti a zachoval si své aroma a svou chuť. Pro skutečný zážitek doporučujeme konzumovat lanýžové výrobky se studenými nebo vlažnými pokrmy, protože použití při příliš vysoké teplotě způsobí ztrátu jejich esence. Box se nabízí ve formě elegantní kazety dokonalé jako dárek, v níž najdete sedm produktů La Chinata s lanýžem. Celá společnost u stolu bude mít ještě dlouho v ústech vynikající chuť. Obsah balíčku: Extra panenský olivový olej s lanýži Lanýžová omáčka Rustikální placky "Regañás" Balzamikový krém s lanýži Paštika z bažanta s lanýži Šupinky soli s lanýži Krém z hřibu dubového s lanýži Rozměry: 9,3 x 32 x 32 cm.
  1 708,00 Kč
 • Box L Venkov
  Obsah balíčku: Pivo ochucené olivami Venkovské Picos S Extra Panenským Olivovým Olejem Asturská fabada Přísada s česnekem Artyčokový krém Karamelizovaná cibulka s octem Jerez Hřib pravý v extra panenském olivovém oleji Rozměry: 9,3 x 32 x 32 cm.
  1 479,00 Kč
 • Box M Moře
  Box M moře La Chinata je dárková kazeta, v níž najdete výběr produktů z darů moře nejvyšší kvality připravených nebo konzervovaných s extra panenským olivovým olejem La Chinata. Tato kazeta je elegantním obalem s péčí o každý detail a jedná se tak o vynikající dárek pro milovníky ryb, měkkýšů a mořských plodů. Obsah: Venkovské Picos S Extra Panenským Olivovým Olejem Humří paštika Chobotničky Naložené Ve Vlastím Inkoustu S Extra Panenským Olivovým Olejem Ventresca z Tuňáka V Extra Panenském Olivovém Oleji Mušle V Marinádě S Extra Panenským Olivovým Olejem Paštika z marinovaných slávek s extra panenským olivovým olejem Rozměry: 9,3 x 26,6 x 26,6 cm.
  1 124,00 Kč
 • Box M Snídaňový
  Obsah balíčku: Extra Panenský Olivový Olej V Plechovce 500 Ml Čajová Směs Olivový List, Earl Grey A Modré Květy Jahodová Marmeláda S Červeným Pepřem Sladká Pomazánka S Extra Panenským Olivovým Olejem Ovesné Sušenky Rozměry: 9,3 x 26,6 x 26,6 cm.
  1 131,00 Kč
 • Box S Extremadura
  Box S Extremadura obsahuje různorodý sortiment produktů, které tvoří kulinářskou identitu oblasti Extremadura. Tato kombinace je také výborným a ideálním dárkem pro milovníky gurmánských produktů nejvyšší kvality. Chorizo, olivy, „torta extremeña“ či paprika, to vše je součástí výrazu této země, a tento box je díky svému pečlivému balení dokonalým dárkem pro vychutnání jejích plodů. Obsah balíčku: Paštika z iberského vepřového s paprikou Krém z ovčího sýra Torta Extremeña Extra panenský olivový olej v plechovce 250 ml Olivy s papričkou Krém ze zelených oliv s rajčaty Rozměry: 9,3 x 27 x 16,9 cm.
  759,00 Kč
 • Box S Moře
  Box S moře La Chinata je dárková kazeta, v níž najdete výběr produktů z darů moře nejvyšší kvality připravených nebo konzervovaných s extra panenským olivovým olejem La Chinata. Tato kazeta je elegantním obalem s péčí o každý detail a jedná se tak o vynikající dárek pro milovníky ryb, měkkýšů a mořských plodů. Obsah: Paštika z marinovaných slávek s extra panenským olivovým olejem Mušle V Marinádě S Extra Panenským Olivovým Olejem Černá mořská sůl Paštika z chobotnice s paprikou Bílý tuňák v extra panenském olivovém oleji Ventresca z Tuňáka V Extra Panenském Olivovém Oleji Mušle V Marinádě S Extra Panenským Olivovým Olejem Paštika z marinovaných slávek s extra panenským olivovým olejem Rozměry: 9,3 x 27 x 16,9 cm.
  1 001,00 Kč
 • Box S Venkov
  V boxu S venkov najdete různorodý výběr tradičních produktů získávaných z nejlepších surovin. Jedná se o vynikající kombinaci produktů pro vychutnávání kdykoli během dne založenou na gurmánských pokrmech La Chinata. Tento výběr se nabízí v hezké kazetě a je tak také originálním dárkem, kterým se nemůžete minout. Obsah balíčku: Paštika z koroptve Karamelizovaná cibule Extra panenský olivový olej v plechovce 250ml Krém z kozího sýra s karamelizovanou cibulkou Med z pomerančového květu Rozměry: 9,3 x 27 x 16,9 cm.
  902,00 Kč
 • Dressingová Kazeta Č. 3
  Dressingová kazeta č. 3 je dokonalou kombinací produktů vyrobených ze surovin nejvyšší kvality. Umožňuje dodávat pokrmům jedinečnou chuť, která vás nenechá chladnými. Tento vynikající gurmánský výběr se navíc nabízí v elegantní kazetě vhodné jako dárek. Lze ho velmi doporučit pro milovníky zdravého jídla, kteří rádi experimentují s novými a výraznými chutěmi. Obsah: Ocet s mangovou dužinou Ocet s rajčatovou dužinou Modrá Perská sůl Jednodruhový olivový olej Hojiblanca 500 ml Pepř pěti bobulí Rozměry: 38 x 18 x 8 cm.
  1 174,00 Kč
 • Dressingová Kazeta Č.1
  Vaše saláty už nikdy nebudou stejné díky této dressingové kazetě č.1, v níž najdete výběr nejlepších dochucovadel pro dosažení vynikajících výsledků pro vaše pokrmy. Obsahuje produkty nejvyšší kvality nabízené v elegantní kazetě vhodné jako dárek v kterémkoli období roku pro milovníky nových kulinářských zážitků. Tradice a inovace se zde spojují s cílem přípravy jedinečných, velmi chutných jídel. Obsah: Růžová himalájská sůl Ocet Ze Sherry Reserva Ocet s mangovou dužinou Jednodruhový extra virgin olivový olej Manzanilla Cecereña 250 ml Rozměry: 36 x 18 x 8 cm.
  786,00 Kč
 • Dressingová Kazeta Č.2
  Dressingová kazeta č.2 obsahuje různé exkluzivní produkty s exotickými chutěmi pocházející z výběrových surovin nejvyšší kvality, například marakuji nebo sečuánského pepře. Pomůže dodat vašim salátům a všem dalším pokrmům jedinečnou a velmi originální chuť. Nabízí se v elegantní kazetě, díky které je dokonalým dárkem pro ty, kteří mají rádi kulinářské zážitky z unikátních a exkluzivních produktů nejvyšší kvality. Obsah: Ocet s dužinou Marakuji Ocet s dužinou maliny Růžová himalájská sůl Jednodruhový extra virgin olivový olej Picual 500ml Rozměry: 38 x 18 x 8 cm.
  1 220,00 Kč
 • Dřevěný Stojan Na Olej A Ocet
  Menážka na olej a ocet La Chinata pro 250 ml je dokonalá kombinace na stůl s elegantní strukturou masivního dřeva. Menážka obsahuje jednu láhev extra panenského olivového oleje La Chinata 250 ml a jednu láhev octa ze sherry D.O. (s označením původu) La Chinata 250 ml, obě z tmavého skla. První součástí je extra panenský olivový olej La Chinata, který se získává z výběru oliv vysoké kvality v optimálním stupni zralosti, čistých, zdravých a bez zjevné vnější vady. Druhou součástí je ocet ze sherry, který byl prvním španělským octem s označením původu (Denominación de Origen). Jeho výrazná chuť pozvedne vaše pokrmy na novou úroveň a obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkty hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Jsou také velmi všestranné a díky tomu jsou vynikajícím doplňkem v různých kuchyních na celém světě, od nejtradičnějších po nejavantgardnější, a přitom si zachovávají svou identitu, plod vlastní historie a původu. Obsah: Láhev extra panenského olivového oleje 250 ml. Láhev octa ze sherry DOP 250 ml.
  222,01 Kč
 • Hranatá Menážka Pro Olej A Ocet
  Hranatá menážka 100 ml obsahuje extra panenský olivový olej a ocet DOP ze sherry v elegantních hranatých nádobkách. Nabízí velmi pohodlný způsob poskytnutí vynikající kombinace těchto dvou produktů přímo na stole. První součástí je extra panenský olivový olej La Chinata, který se získává z výběru oliv vysoké kvality v optimálním stupni zralosti, čistých, zdravých a bez zjevné vnější vady. Druhou součástí je ocet ze sherry, který byl prvním španělským octem s označením původu (Denominación de Origen). Jeho výrazná chuť pozvedne vaše pokrmy na novou úroveň a obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkty hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Jsou také velmi všestranné a díky tomu jsou vynikajícím doplňkem v různých kuchyních na celém světě, od nejtradičnějších po nejavantgardnější, a přitom si zachovávají svou identitu, plod vlastní historie a původu. Obsah: Extra panenský olivový olej 100 ml. Ocet 100 ml.
  166,00 Kč
 • Kazeta 4 Ochucených Olejů 100ml
  La Chinata představuje novou kazetu se 4 ochucenými extra panenskými olivovými oleji. S velkou pozorností k tradici jsme vybrali nejlepší extra panenský olivový olej a zkombinovali ho s populárními přírodními chutěmi středomořské kuchyně. V průběhu pečlivé macerace trvající jeden měsíc získáváme neodolatelný řemeslně připravovaný olej, který je díky své všestrannosti mimořádně vhodný pro obohacení mnoha nejrůznějších pokrmů. Kazeta obsahuje čtyři exkluzivní a překvapující druhy chutí. Oleje jsou umístěny do šikovných láhví 100 ml pro možnost použití jako dárek a pro snadnou přepravu. S touto kazetou budeme mít vždy při ruce speciální extra panenský olivový olej. Obsah láhví je 100 ml.
  456,00 Kč
 • Kazeta 4 Ochucených Olejů 25ml
  La Chinata představuje novou kazetu se 4 ochucenými extra panenskými olivovými oleji. S velkou pozorností k tradici jsme vybrali nejlepší extra panenský olivový olej a zkombinovali ho s populárními přírodními chutěmi středomořské kuchyně. V průběhu pečlivé macerace trvající jeden měsíc získáváme neodolatelný řemeslně připravovaný olej, který je díky své všestrannosti mimořádně vhodný pro obohacení mnoha nejrůznějších pokrmů. Kazeta obsahuje čtyři exkluzivní a překvapující druhy chutí. Oleje jsou umístěny do šikovných láhví 25 ml pro možnost použití jako dárek a pro snadnou přepravu. S touto kazetou budeme mít vždy při ruce speciální extra panenský olivový olej. Obsah láhví je 25 ml.
  118,00 Kč
 • Kazeta Masových Paštik
  Kazeta masových paštik La Chinata obsahuje výběr tří různých gurmánských paštik La Chinata z vynikajícího masa nabízených v hezké kazetě dokonalé jako dárek nebo pro přinesení na večeři, na kterou jsme pozvaní. Všechny tři paštiky jsou vyrobeny z produktů nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší vlastní sklizně. První součástí je bažantí paštika s lanýžem La Chinata. Bažant je jedním z nejvýše ceněných druhů lovných ptáků z pohledu prestižních kuchařů díky jemné textuře a chuti masa. Navíc je zde spojen s další špičkovou ingrediencí gurmánských kuchyní, kterou je lanýž, takže výsledek v ústech je vynikající. Další součást balení, Iberská paštika s třešněmi La Chinata, je gurmánskou paštikou s intenzivní a lehce nasládlou chutí díky odstínu, který jí dodávají třešně. Ty jsou ručně vybírány v údolí Valle del Jerte tak, aby byla zaručena jejich čerstvost a kvalita. A konečně zvěřinová paštika Pedro Ximénez La Chinata, chutný a zdravý mazací krém, který spojuje exkluzivní chuť zvěřiny, klasické součásti gurmánského světa, s vlastnostmi dodávanými vínem Pedro Ximénez. Olejnatý pokrm sametové chuti hojně využívaný ve středomořské kuchyni. Toto balení se dokonale doplňuje s našimi {{block type="catalog/product_new" product_id="340" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}} a {{block type="catalog/product_new" product_id="339" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}, stejně jako s naším bohatým výběrem zeleninových marmelád a naším {{block type="catalog/product_new" product_id="518" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}. Obsah: 3 x 120 gramů (jednotka).
  342,00 Kč
 • Kazeta Paštik Z Mořských Plodů
  Kazeta paštik z mořských plodů La Chinata představuje lahodný výběr tří gurmánských paštik, v němž najdeme paštiku z chobotnice s paprikou, paštiku z bílého tuňáka s červenou paprikou a paštiku z langusty. Vše je zabaleno v hezké kazetě ideální jako dárek nebo pro přinesení na večeři, na kterou jsme pozvaní. Všechny tři paštiky jsou vyrobeny z produktů nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší vlastní sklizně. První součástí balení je paštika z langusty, gurmánský produkt nejvyšší kvality s vynikající chutí a texturou a nízkou kalorickou hodnotou. Další součástí je paštika z chobotnice s paprikou, která se vyznačuje velmi pečlivým postupem přípravy a nepřekonatelnou chutí. Paštika z bílého tuňáka s červenou paprikou zase přináší intenzivní chuť a má velmi krémovou konzistenci. Lze je doporučit jako chuťovky namazané na některé z široké nabídky našeho drobného pečiva, protože mají velmi jemnou texturu a jsou velmi chutné. Můžete jim také dodat speciální tóny s použitím bohaté nabídky našich zeleninových marmelád, zvláště {{block type="catalog/product_new" product_id="209" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}} nebo {{block type="catalog/product_new" product_id="211" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}, stejně jako s naším {{block type="catalog/product_new" product_id="278" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům s rybami, rýží a těstovinami. Doporučujeme podávat lehce chlazené, pokud je zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví jejich nuance. Výborně se také doplňují s naším {{block type="catalog/product_new" product_id="517" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}. Obsah: 3 x 125 gramů.
  342,00 Kč
 • Kazeta Se 3 Sýrovými Krémy
  Kazeta se sýrovými krémy La Chinata je ideální sadou pro vychutnání pamlsků, jimž nechybí nejtradičnější chuti, které mají ale zároveň ozvláštňující a jedinečné tóny. Všechny sýry jsou krémové a jsou připraveny z produktů nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší sklizně. V balení najdeme krém z kozího sýra s karamelizovanou cibulí, krém z modrého sýra s lanýžem a sýrový krém torta extremeña.
  342,00 Kč
 • Malý Gurmánský Kartonový Balíček Č.1
  Košíček obsahuje: {{block type="catalog/product_new" product_id="5" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="154" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="149" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="144" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="140" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="188" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}}
  1 124,00 Kč
 • Malý Gurmánský Košíček Č.1
  Košíček obsahuje: {{block type="catalog/product_new" product_id="5" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="154" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="149" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="144" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="140" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="188" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}}
  1 473,00 Kč
 • Ochutnávkový Box
  Ochutnávkový box La Chinata je nabízen v elegantní dřevěné kazetě a obsahuje čtyři odrůdy extra panenského olivového oleje. Jedná se o odrůdy Hojiblanca, Arbequina, Picual a Manzanilla Cacereña, přičemž poslední uvedená je nejcharakterističtějším a takřka rozpoznávacím znakem výrobků La Chinata. Tento box byl vytvořen pro všechny, kdo si přejí vychutnávat různá aroma a esence a hledají jedinečnou chuť pro své pokrmy. Každá z těchto odrůd se navíc doporučuje pro rozdílné druhy pokrmů. Obsah: {{block type="catalog/product_new" product_id="27" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="26" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="28" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="25" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}}
  689,00 Kč
 • Střední Chuťovkový Kartonový Košíček
  Košíček obsahuje: Olej ochucený bazalkou Přípravná Bramborová Směs Na Španělskou Tortillu S Cibulí Venkovské Regañás S Extra Panenským Olivovým Olejem Hořčice s černými olivami Kordobská Býčí Oháňka S Extra Panenským Olivovým Olejem Olivy Arbequina Červené Víno La Chinata
  1 487,00 Kč
 • Střední Gurmánský Košíček
  Košíček obsahuje: {{block type="catalog/product_new" product_id="8" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="339" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="162" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="166" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="184" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="183" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="310" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}} {{block type="catalog/product_new" product_id="171" template="catalog/product/view/insertn.phtml"}}
  1 590,00 Kč
 • Výběrové Balení
  Sběratelská kazeta La Chinata obsahuje tři láhve po 500 ml zcela speciálního extra panenského olivového oleje La Chinata zabalené do elegantní kartonové krabice. První součástí je láhev extra panenského olivového oleje La Chinata „en Rama“, který je nefiltrovaný. V další láhvi je extra panenský ekologický olivový olej vyrobený z oliv s osvědčením o ekologické produkci. A poslední obsahuje extra panenský olivový olej „Selección“, který je výběrem olejů s ohledem na jejich organoleptické vlastnosti. Jinými slovy na základě analýzy a výběru oliv podle jejich chuti, textury, vůně, barvy a teploty. Všechny jsou jedné odrůdy manzanilla cacereña a pocházejí z prvního lisování za studena. Díky elegantnímu způsobu balení v kazetě se jedná o vynikající dárek určený k dokonalému potěšení z nejexkluzivnějších chutí. Obsah: láhev extra panenský olivový olej „Selección“: 500 ml. láhev extra panenský olivový olej „en Rama“: 500 ml. láhev extra panenský ekologický olivový olej: 500 ml.
  635,00 Kč