Gourmet

Položky 136 z celkem 65

 • Balení 4 Ochucené Oleje 100ml
  La Chinata představuje novou kazetu se 4 ochucenými extra panenskými olivovými oleji. S velkou pozorností k tradici jsme vybrali nejlepší extra panenský olivový olej a zkombinovali ho s populárními přírodními chutěmi středomořské kuchyně. V průběhu pečlivé macerace trvající jeden měsíc získáváme neodolatelný řemeslně připravovaný olej, který je díky své všestrannosti mimořádně vhodný pro obohacení mnoha nejrůznějších pokrmů. Kazeta obsahuje čtyři exkluzivní a překvapující druhy chutí. Oleje jsou umístěny do šikovných láhví 100 ml pro možnost použití jako dárek a pro snadnou přepravu. S touto kazetou budeme mít vždy při ruce speciální extra panenský olivový olej. Obsah láhví je 100 ml.
  461,00 Kč
 • Balení 6 Přísady
  Kazeta 6 příchutí La Chinata nabízí výběr z našich nejlepších ochucených extra panenských olivových olejů s čerstvými produkty dodávajícími jedinečnou chuť každému z našich připravovaných pokrmů. Kazeta 6 příchutí obsahuje extra panenský olivový olej ochucený těmito přísadami: česnek, pálivá paprička, bazalka, hřib pravý, paprika a citrón. Můžete si tedy zvolit přesně podle příchuti, kterou právě potřebujete; osvěžující, citrusová, pikantní, aromatická... Doporučujeme zvláště ke studeným pokrmům, ačkoli lze výborně využít i pro teplé pokrmy. Lze před dokončením jemně pokropit shora tak, aby se olej nedostával do styku s příliš vysokou teplotou a zároveň předal pokrmu chuť a aroma příslušné příchuti. Tímto způsobem se lépe zachovají přednosti a chuť oleje. Nabízí se v elegantní a pečlivě zhotovené dřevěné kazetě ideální jako dárek. Obsah: 6 x 250 ml.
  1 250,00 Kč
 • Balení Extra Panenského Olivového Oleje A Sherry Octu Ve Spreji
  50 mililitrový balíček Sherry Octu a Extra panenského olivového oleje je perfektní spojení dvou klenotů středomořské kuchyně v malém balení a s pohodlným dávkovačem, který umožňuje kontrolovat množství použitého produktu a také má lepší konzervaci, protože není vystavovám kyslíku. Balení obsahuje lahvičku Extra panenského olivového oleje La Chinata, který je získaný z výběrových oliv sklizených v regionu Sierra de Gata, na severozápadě Cáceresu. Zde jsou vybrány pouze ty nejlepší olivy, aby garantovali nejlepší kvalitu Extra panenského olivového oleje pro své zákazníky. Olivy musí být v optimálním stupni zralosti, čisté, zdravé a bez vnějších vad. Na druhé straně Sherry Ocet D.o. La Chinata byl prvotinou mezi španělskými octy s označením původu (Denominación de Origen), což je zárukou jeho prvotřídní kvality.Jeho výrazná chuť, vzniklá fermentováním kvalitního bílého španělského vína, obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Kromě toho má velkou všestrannost, takže se stává hvězdným kořením kuchyní z celého světa, od těch nejtradičnějších až po ty avantgardní, s vlastní identitou, ovocem vlastní historie a původu. Toto balení je ideálním dárkem k použití jak doma, tak při venkovních obědech, stejně tak je dobrý pro ty, kteří chtějí přesně kontrolovat množství použitého oleje či octu, což umožní jeho pohodlný rozprašovač.
  173,00 Kč
 • Balení Extra Panenský Olivový Olej A Ocet 100 Ml
  Balení extra panenský olivový olej a ocet La Chinata 100 ml představuje dokonalou kombinaci vhodnou jako dárek v šikovném plastovém pouzdru. Toto balení lze také přenášet pro účely stravování mimo domov. Balení obsahuje jednu láhev extra panenského olivového oleje La Chinata 100 ml a jednu láhev octa ze sherry D.O. (s označením původu) La Chinata 100 ml, obě z průhledného skla. První součástí je extra panenský olivový olej La Chinata, který se získává z výběru oliv vysoké kvality v optimálním stupni zralosti, čistých, zdravých a bez zjevné vnější vady. Druhou součástí je ocet ze sherry DOP, který byl prvním španělským octem s označením původu (Denominación de Origen). Jeho výrazná chuť pozvedne vaše pokrmy na novou úroveň a obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkty hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Jsou také velmi všestranné a díky tomu jsou vynikajícím doplňkem v různých kuchyních na celém světě, od nejtradičnějších po nejavantgardnější, a přitom si zachovávají svou identitu, plod vlastní historie a původu. Obsah: Láhev extra panenského olivového oleje 100 ml. Láhev octa ze sherry DOP 100 ml.
  125,00 Kč
 • Balíček 3 Masové Paštiky
  Kazeta masových paštik La Chinata obsahuje výběr tří různých gurmánských paštik La Chinata z vynikajícího masa nabízených v hezké kazetě dokonalé jako dárek nebo pro přinesení na večeři, na kterou jsme pozvaní. Všechny tři paštiky jsou vyrobeny z produktů nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší vlastní sklizně. První součástí je bažantí paštika s lanýžem La Chinata. Bažant je jedním z nejvýše ceněných druhů lovných ptáků z pohledu prestižních kuchařů díky jemné textuře a chuti masa. Navíc je zde spojen s další špičkovou ingrediencí gurmánských kuchyní, kterou je lanýž, takže výsledek v ústech je vynikající. Další součást balení, Iberská paštika s třešněmi La Chinata, je gurmánskou paštikou s intenzivní a lehce nasládlou chutí díky odstínu, který jí dodávají třešně. Ty jsou ručně vybírány v údolí Valle del Jerte tak, aby byla zaručena jejich čerstvost a kvalita. A konečně zvěřinová paštika Pedro Ximénez La Chinata, chutný a zdravý mazací krém, který spojuje exkluzivní chuť zvěřiny, klasické součásti gurmánského světa, s vlastnostmi dodávanými vínem Pedro Ximénez. Olejnatý pokrm sametové chuti hojně využívaný ve středomořské kuchyni. Obsah balení: 3 x 120 gramů
  360,00 Kč
 • Balíček 3 Paštiky Moře
  Kazeta paštik z mořských plodů La Chinata představuje lahodný výběr tří gurmánských paštik, v němž najdeme paštiku z chobotnice s paprikou, paštiku z bílého tuňáka s červenou paprikou a paštiku z langusty. Vše je zabaleno v hezké kazetě ideální jako dárek nebo pro přinesení na večeři, na kterou jsme pozvaní. Všechny tři paštiky jsou vyrobeny z produktů nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší vlastní sklizně. První součástí balení je paštika z langusty, gurmánský produkt nejvyšší kvality s vynikající chutí a texturou a nízkou kalorickou hodnotou. Další součástí je paštika z chobotnice s paprikou, která se vyznačuje velmi pečlivým postupem přípravy a nepřekonatelnou chutí. Paštika z bílého tuňáka s červenou paprikou zase přináší intenzivní chuť a má velmi krémovou konzistenci. Obsah: 3 x 125 gramů.
  360,00 Kč
 • Balíček 3 Sýrové Krémy
  Kazeta se sýrovými krémy La Chinata je ideální sadou pro vychutnání pamlsků, jimž nechybí nejtradičnější chuti, které mají ale zároveň ozvláštňující a jedinečné tóny. Všechny sýry jsou krémové a jsou připraveny z produktů nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší sklizně. V balení najdeme krém z kozího sýra s karamelizovanou cibulí, krém z modrého sýra s lanýžem a sýrový krém torta extremeña.
  360,00 Kč
 • Balíček 4 Přísady 25 Ml
  La Chinata představuje novou kazetu se 4 ochucenými extra panenskými olivovými oleji. S velkou pozorností k tradici jsme vybrali nejlepší extra panenský olivový olej a zkombinovali ho s populárními přírodními chutěmi středomořské kuchyně. V průběhu pečlivé macerace trvající jeden měsíc získáváme neodolatelný řemeslně připravovaný olej, který je díky své všestrannosti mimořádně vhodný pro obohacení mnoha nejrůznějších pokrmů. Kazeta obsahuje čtyři exkluzivní a překvapující druhy chutí. Oleje jsou umístěny do šikovných láhví 25 ml pro možnost použití jako dárek a pro snadnou přepravu. S touto kazetou budeme mít vždy při ruce speciální extra panenský olivový olej. Obsah láhví je 25 ml.
  130,00 Kč
 • Balíček Ochucených Solí
  Balení ochucených solí La Chinata obsahuje výběr ochucených solí s různými druhy koření pro ideální dochucení každého vašeho jídla. Všechny tyto soli jsou vyrobené na základě soli Flor de Sal v šupinkách, což je jedna ze zdravějších obdob klasické rafinované soli. Sůl v šupinkách se získává přímo z mořské vody metodou odpařování, jedinečným způsob získávání, který není mechnický, trvá delší dobu a nejsou během něj do soli přidávaná žádná aditiva. Mořská sůl La flor de Sal v šupinkách vyniká svoji křupavou texturou a jemnější chutí než obyčejná sůl ,což nám umožňuje menší možnost přesolení jídla při dochucování. Každá sůl v tomto balení je prezentována v příjemném válcovitém balení, které zajišťuje pohodlnější dávkování. V balení můžeme najít: Sůl Flor de Sal v šupinkách s citrónem, s pálivou papričkou, s olivami, s čili a nakonec s kari.
  287,00 Kč
 • Balíček Picoteo
  Balíček Picoteo je ideálním dárkem ne jenom pro svou pečlivou prezentaci, ale také pro svůj exklizivní výběr produktů, je perfektní na mlsání doma či venku s dobrou společností. Je to vertikální balíček ve tvaru tašky s uchy pro snažší a pohodlnější přepravu se kterou můžete ochutnat naše výborné sýrové krémy nebo paštiky, bramborové lupínky s olivovým olejem a paprikou, lahodné hřebenatky, a nebo si připít naším aromatizovaným pivem. Celkem jedenáct produktů, které Vám poskytnou vyjímečný kulinářský zážitek. Obsah: 2 La Chinata piva z černých oliv 330 ml Hřebenatky v nálevu s Extra panenským olivovým olejem Mušle ve slaném nálevu s Extra papenským olivovým olejem Krém ze zelených oliv a mandlí Krém z modrého sýru s lanýžem a Extra panenský olivovým olejem Krém z kozího sýru a karamelizované cibulky s Extra panenským olivévým olejem Paštika z iberského vepřového s paprikou Brambůrky smažené s uzenou paprikou a Extra panenským olivovým olejem Chutney z manga a jablka s Extra panenským olivovým olejem Rustikální picos s Extra panenským olivovým olejem Rozměry: 12 x 33,5 x 28,5 cm.
  1 431,00 Kč
 • Balíček Sladkých Krémů

  Spojili jsme naše tři sladké krémy do jednoho elegantního balení. V balení najdete sladký olivový krém s extra panenským olivovým olejem, čokoládový krém se šupinkami soli s extra panenským olivovým olejem a krém z pistácií s extra panenským olivovým olejem.

  Tento sortiment sladkých krémů přichází v designovém balení, díky kterému je ideální i jako dárek.

  577,00 Kč
 • Balíček Solí Z Celého Světa
  La Chinata představuje balíček pěti solí, vhodné pro zlepšení chuti každého jídla, od nejvíce tradiční po nejvíce avantgadní. S naším balíčkem vyzkoušíte variaci různých solí a máte tak možnost používat je podle typu připravovaného jídla. Představují se v praktickém balení, které usnadní jejich použití. V balíčku najdete fleur del sal, sůl z Černého moře, červenou sůl z Himaláje, dále pak sůl modrou z Persie a sůl červenou z Havaje. Obsah: 105g (3x25g+2x15g).
  287,00 Kč
 • Box L Čokoláda
  Obsah: Čokoládové pšeničné sušenky Bílá Čokoláda S Lískovými Oříšky, Lanýži A Extra Panenským Olivovým Olejem Černá čokoláda se zázvorem a extra panenským olivovým olejem Čokoláda s černými olivami Mandle v čokoládě Čokoládový krém se solí s extra panenským olivovým olejem Rozměry: 9,3 x 32 x 32 cm
  1 100,00 Kč
 • Box L Lanýž
  Box L lanýž obsahuje především lanýže v nejrůznějších verzích. Jedná se o kulinářský výběr, s nímž budou nejlepší kuchaři bezpochyby schopni zajímavě experimentovat a vytvářet nové chutě a kombinace díky velkorysému sortimentu výrobků nejvyšší kvality, jejichž propracovanou součástí je lanýž upravený tak, aby neztratil své vlastnosti a zachoval si své aroma a svou chuť. Pro skutečný zážitek doporučujeme konzumovat lanýžové výrobky se studenými nebo vlažnými pokrmy, protože použití při příliš vysoké teplotě způsobí ztrátu jejich esence. Box se nabízí ve formě elegantní kazety dokonalé jako dárek, v níž najdete sedm produktů La Chinata s lanýžem. Celá společnost u stolu bude mít ještě dlouho v ústech vynikající chuť. Obsah balíčku: Extra panenský olivový olej s lanýži Lanýžová omáčka Placky "Regañás" Balzamikový krém s lanýži Paštika z bažanta s lanýži Šupinky soli s lanýži Krém z hřibu dubového s lanýži Rozměry: 9,3 x 32 x 32 cm.
  1 749,00 Kč
 • Box M Chuťovky
  Box M chuťovky obsahuje rozmanitý výběr produktů nejvyšší kvality a zaručuje tak gurmánský zážitek. Je prezentován ve formě velmi elegantní kazety a je ideální jako dárek nebo jako chutná pojistka pro případ, že se objeví nečekaná návštěva. Výrobky obsažené v tomto boxu nepochybně odpovídají kvalitativním standardům umožňujícím pochutnání si na gourmet potravinách v dobré společnosti. Obsah: Pivo řemeslné výroby s olivami 330 ml Brambory na omeletu s extra panenským olivovým olejem Srnčí paštika Pedro Jiménez Venkovské "picos" s extra panenským olivovým olejem Lanýžová majonéza Hřib pravý v extra panenském olivovém oleji Rozměry: 9,3 x 26,6 x 26,6 cm.
  1 182,00 Kč
 • Box M Moře
  Box M moře La Chinata je dárková kazeta, v níž najdete výběr produktů z darů moře nejvyšší kvality připravených nebo konzervovaných s extra panenským olivovým olejem La Chinata. Tento balíček má elegantní obal s péčí o každý detail a jedná se tak o vynikající dárek pro milovníky ryb, měkkýšů a mořských plodů. Obsah: Venkovské Picos S Extra Panenským Olivovým Olejem Humří paštika Chobotničky Naložené Ve Vlastím Inkoustu S Extra Panenským Olivovým Olejem Ventresca z Tuňáka V Extra Panenském Olivovém Oleji Mušle V Marinádě S Extra Panenským Olivovým Olejem Paštika z marinovaných slávek s extra panenským olivovým olejem Rozměry: 9,3 x 26,6 x 26,6 cm.
  1 185,00 Kč
 • Box M Snídaňový
  Obsah balíčku: Extra Panenský Olivový Olej V Plechovce 500 Ml Čajová Směs Olivový List, Earl Grey A Modré Květy Jahodová Marmeláda S Červeným Pepřem Sladká Pomazánka S Extra Panenským Olivovým Olejem Ovesné Sušenky Rozměry: 9,3 x 26,6 x 26,6 cm.
  1 090,00 Kč
 • Box Ochucení Č. 1
  Vaše saláty už nikdy nebudou stejné díky této dressingové kazetě č.1, v níž najdete výběr nejlepších dochucovadel pro dosažení vynikajících výsledků pro vaše pokrmy. Obsahuje produkty nejvyšší kvality nabízené v elegantní kazetě vhodné jako dárek v kterémkoli období roku pro milovníky nových kulinářských zážitků. Tradice a inovace se zde spojují s cílem přípravy jedinečných, velmi chutných jídel. Obsah: Růžová himalájská sůl Ocet Ze Sherry Reserva Ocet s mangovou dužinou Jednodruhový extra virgin olivový olej Manzanilla Cecereña 250 ml Rozměry: 36 x 18 x 8 cm.
  864,00 Kč
 • Box Ochucení Č. 2
  Dressingová kazeta č.2 obsahuje různé exkluzivní produkty s exotickými chutěmi pocházející z výběrových surovin nejvyšší kvality, například marakuji nebo sečuánského pepře. Pomůže dodat vašim salátům a všem dalším pokrmům jedinečnou a velmi originální chuť. Nabízí se v elegantní kazetě, díky které je dokonalým dárkem pro ty, kteří mají rádi kulinářské zážitky z unikátních a exkluzivních produktů nejvyšší kvality. Obsah: Ocet s dužinou Marakuji Ocet s dužinou maliny Růžová himalájská sůl Pepř pěti bobulí Jednodruhový extra virgin olivový olej Picual 500ml Rozměry: 38 x 18 x 8 cm.
  1 216,00 Kč
 • Box Ochucení Č. 3
  Dressingová kazeta č. 3 je dokonalou kombinací produktů vyrobených ze surovin nejvyšší kvality. Umožňuje dodávat pokrmům jedinečnou chuť, která vás nenechá chladnými. Tento vynikající gurmánský výběr se navíc nabízí v elegantní kazetě vhodné jako dárek. Lze ho velmi doporučit pro milovníky zdravého jídla, kteří rádi experimentují s novými a výraznými chutěmi. Obsah: Ocet s mangovou dužinou Ocet s rajčatovou dužinou Modrá Perská sůl Jednodruhový olivový olej Hojiblanca 250 ml Pepř pěti bobulí Rozměry: 38 x 18 x 8 cm.
  1 277,00 Kč
 • Box S Extremadurský
  Box S Extremadura obsahuje různorodý sortiment produktů, které tvoří kulinářskou identitu oblasti Extremadura. Tato kombinace je také výborným a ideálním dárkem pro milovníky gurmánských produktů nejvyšší kvality. Chorizo, olivy, „torta extremeña“ či paprika, to vše je součástí výrazu této země, a tento box je díky svému pečlivému balení dokonalým dárkem pro vychutnání jejích plodů. Obsah balíčku: Paštika z iberského vepřového s paprikou Krém z ovčího sýra Torta Extremeña Extra panenský olivový olej v plechovce 250 ml Olivy s papričkou Krém ze zelených oliv s rajčaty Rozměry: 9,3 x 27 x 16,9 cm.
  793,00 Kč
 • Box S Moře
  Box S moře La Chinata je dárková kazeta, v níž najdete výběr produktů z darů moře nejvyšší kvality připravených nebo konzervovaných s extra panenským olivovým olejem La Chinata. Tato kazeta je elegantním obalem s péčí o každý detail a jedná se tak o vynikající dárek pro milovníky ryb, měkkýšů a mořských plodů. Obsah: Paštika z marinovaných slávek s extra panenským olivovým olejem Mušle V Marinádě S Extra Panenským Olivovým Olejem Černá mořská sůl Paštika z chobotnice s paprikou Bílý tuňák v extra panenském olivovém oleji Rozměry: 9,3 x 27 x 16,9 cm.
  913,00 Kč
 • Box S Venkov
  V boxu S venkov najdete různorodý výběr tradičních produktů získávaných z nejlepších surovin. Jedná se o vynikající kombinaci produktů pro vychutnávání kdykoli během dne založenou na gurmánských pokrmech La Chinata. Tento výběr se nabízí v hezké kazetě a je tak také originálním dárkem, kterým se nemůžete minout. Obsah balíčku: Paštika z koroptve Karamelizovaná smažená zelenina Extra panenský olivový olej v plechovce 250ml Krém z kozího sýra s karamelizovanou cibulkou Med z pomerančového květu Rozměry: 9,3 x 27 x 16,9 cm.
  1 055,00 Kč
 • Box Xl Bio
  Balíček obsahuje: Organický extra panenský olivový olej 500ml Ovesné sušenky Mandlové sušenky Šťáva Z Aloe Vera, Výtažku Z Listů Oliv, Zázvoru A Maca Těstoviny ve tvaru olivových lístků Popcorn s růžovým pepřem, mořskou solí a extra panenským olivovým olejem Rozměry: 12 x 37,5 x 37,5
  1 190,00 Kč
 • Box Xl Chuťovky
  Box XL chuťovky obsahuje výběr nejrůznějších gurmánských pokrmů nejvyšší kvality. Najdete v něm produkty z darů moře i masné výrobky, zeleninu i další druhy pokrmů pro vychutnání nejlepší kombinace pro nezapomenutelný chuťový zážitek. Kromě toho se díky elegantnímu pouzdru jedná o dokonalý dárek pro nejnáročnější labužníky, kterému nechybí žádný detail. Obsah balíčku: Červené víno La Chinata Filety z Kantaberských ančoviček v extra panenském olivovém oleji Brambory smažené v extra panenském olivovém oleji Kordobská býčí oháňka s extra panenským olivovým olejem Pražené mandle s extra panenským olivovým olejem, rozmaýnem a paprikou Olivy manzanilla s příchtí ančoviček Iberská paštika s třešněmi Rozměry: 12 x 37,5 x 37,5 cm.
  2 101,00 Kč
 • Box Xl Extremadurský
  Obsah balíčku: Bílé víno La Chinata Paštika z iberského vepřového s paprikou Paštika z jelita s piniovými oříšky Třešňová marmeláda se zázvorem a mátou Extra panenský olivový olej plechovka 500ml Krém ze zelených oliv s mandlemi Med z pomerančového květu Šupinky soli s černými olivami Rustikální placky "Regañás" Rozměry: 12 x 37,5 x 37,5 cm.
  2 377,00 Kč
 • Box Xl Venkov
  Obsah balení: Bílé víno La Chinata Rustikální Picos s extra panenským olivovým olejem Artyčoky Zelené olivové listy - těstoviny Kordobská býčí oháñka Pyrenejská paštika s papričkou s extra panenským olivovým olejem Pudinková paštika s piniovými oříšky Čtvercová láhev extra olivového oleje Sherry ocet D.O.P. Čtvercová láhev Rozměry: 12 x 37,5 x 37,5 cm.
  1 713,00 Kč
 • Dárkovy Kyblíček Bio
  Bio kyblík je jednou z alternativ pro ty lidi, kteří si více uvědomují zodpovědnou a udržitelnou spotřebu v rámci životního prostředí. Jedná se o výběr ekologických produktů, které zaručují typ zemědělství bez pesticidů, insekticidů nebo geneticky modifikovaných semen. Jsou také certifikovány ekoznačkou, která zaručuje, že prošli vyčerpávajícími ukazateli kvality. Díky tomu si můžete vychutnat několik našich produktů s ekologickou certifikaci, která nejen zvyšuje produkty každé oblasti, ale také chrání místo, kde se pěstují. Navíc má toto balení originální formu kovového tubusu, který se dá později využít například jako květináč, stolek nebo si ho můžete kreativně nabarvit a vdechnout mu tak druhý život i ušetřit planetu od zbytečných plastů. Obsahuje: Extra panenský olivový olej pocházející z ekologického zemědělství 500ml Ekologický popcorn s růžovým pepřem Ovesné sušenky
  609,00 Kč
 • Dárkovy Kyblíček Italský
  Toto balení je spojením chutí typických pro skvělou italskou kuchyni. Navíc zabalený v originálním kovovém balení, ve kterém nechybí například těstoviny, pesto, a extra panenský olivový olej. Tento dárek je ideální pro milovíky mezinárodní kuchyně. Navíc má toto balení originální formu kovového tubusu, který se dá později využít například jako květináč, stolek nebo si ho můžete kreativně nabarvit a vdechnout mu tak druhý život i ušetřit planetu od zbytečných plastů. Obsahuje: Špenátové těstoviny Pesto Olej Ochucený Česnekem A Papričkou Přísada z extra panenského olivového oleje s lanýži
  1 045,00 Kč
 • Dárkovy Kyblíček Mlsání
  Dárkový kyblíček mlsání disponuje rozmanitou škálou prvotřídních gourmet potravin vhodné pro jakýkoliv typ oslavy. V tomto tubusu najdete vedle zeleniny i masné výrobky, náš extra panenský olivový olej a například řemeslné pivo s olivami. Celá tato kombinace zaručuje gastronomický zážitek i pro ty nejnáročnější gurmány. Navíc má toto balení originální formu kovového tubusu, který se dá později využít například jako květináč, stolek nebo si ho můžete kreativně nabarvit a vdechnout mu tak druhý život i ušetřit planetu od zbytečnýchplastů. Obsahuje: 2x pivo řemeslné výroby Rustikální minityčinky Paštika z koroptve Paštika z iberského vepřového masa na paprice Krém ze zelených oliv a mandlí Sušená rajčata v extra panenském olivovém oleji Degustační balíček olejů
  1 008,00 Kč
 • Dárkovy Kyblíček Veganský
  Dárkový veganský kyblíček je ideálním dárkem pro ty, kteří se rozhodli nekonzumovat potraviny organického původu nebo se jednoduše cítí lépe, pokud je jejich jídelníček bohatý spíše na ovoce a zeleninu. Speciálně proto jsme vytvořili toto dárkové balení obsahující pouze veganské produkty, které se dají skvěle použít pro přípravu vynikajících jídel, a to vše pouze na základě potravin rostilnného původu. Navíc má toto balení originální formu kovového tubusu, který se dá později využít například jako květináč, stolek nebo si ho můžete kreativně nabarvit a vdechnout mu tak druhý život i ušetřit planetu od zbytečnýchplastů. Obsahuje: Těstoviny s moukou z olivových semínek Sušená rajčata v extra panenském olivovém oleji Artyčoková zavařenina s extra panenským olivovým olejem Jednoodrůdový extra panenský olivový olej Manzanilla Cacereña 250 ml Dýňová marmeláda Ocet s fíkovou dužinou
  1 195,00 Kč
 • Degustační Box Xxl Č.1
  Degustační box XXL č.1 nabízí široký výběr produktů dokonalých jako předkrm či chuťovka pro jakoukoukoliv příležitost.Obsahuje bohatý a různorodý sortiment výrobků nejvyšší kvality vyrobených a konzervovaných s naším extra panenským olivovým olejem La Chinata. Box je nabízen v elegantní kazetě a je tak vynikajícím exkluzivním a originálním dárkem, který nám umožní získat skvělé chuťové zážitky, a ve kterém jsou obsaženy typické produkty La Chinata. Obsah: Extra panenský olivový olej v plechovce 500 ml Marmeláda z meruňky s limetou Artyčoky v olivovém nálevu Balsamikový ocet s třešní Čaj z olivového listu, rooibosu a meduňky Srnčí paštika s vínem Pedro Ximenéz Humří paštika Madridské dršťky s extra panenským olivovým olejem Olivový olej s oregánem Krém z paprik a chilli Jahodová marmeláda s červeným pepřem Šupinky soli se šafránem Mandle pečené na extra panenském olivovém oleji s rozmarýnem a uzenou paprikou Sušená rajčata v extra panenském olivovém oleji Tuňák v extra panenském olivovém oleji Rozměry: 23,5 x 37,8 x 37,8 cm.
  3 579,00 Kč
 • Degustační Box Xxl Č.2
  Degustační box XXL č. 2 nabízí široký výběr produktů dokonalých jako předkrm či chuťovka pro jakoukoukoliv příležitost.Obsahuje bohatý a různorodý sortiment výrobků nejvyšší kvality vyrobených a konzervovaných s naším extra panenským olivovým olejem La Chinata. Box je nabízen v elegantní kazetě a je tak vynikajícím exkluzivním a originálním dárkem, který nám umožní získat skvělé chuťové zážitky, a ve kterém jsou obsaženy typické produkty La Chinata. Obsah; Extra panenský olivový olej v plechovce 500 ml Omáčka Alioli Paprika ve sladkém nálevu Ocet z mangové dužiny Černá mořská sůl Pomerančová marmeláda s čokoládou Mandlové sušenky Paštika z marinovaných slávek Extra panenský olivový olej ochucený uzenou paprikou Aromatizovaný lanýžový balzamikový krém Paštika z jelita Olivový olej Ekologický Mlýnek S Mořskou Solí A Bylinkami Sýrový Krém Torta Extremeña Sardinky V Extra Panenském Olivovém Oleji Čajová Směs Olivový List, Okvětní Lístky Růže A Borůvka Rozměry: 23,5 x 37,8 x 37,8 cm. Paštika z langusty La Chinata je součástí naší nabídky paštik z mořských plodů připravovaných s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem a tradičním způsobem. V tomto případě se jedná o paštiku vysoké kvality s vynikající chutí a jemnou texturou. Langusty se rovněž vyznačují nízkou kalorickou hodnotou. Tuto paštiku doporučujeme jako chuťovku namazanou na chléb, nebo v kombinaci s naším širokým výběrem drobného pečiva. Můžete jí také dodat speciální tóny s použitím bohaté nabídky našich zeleninových marmelád, nebo také s naší Karamelizovanou cibulí s octem ze sherry. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům s rybami a rýží. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat na chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším bílým vínem La Chinata. Hmotnost netto: 125 gramů.
  3 100,00 Kč
 • Degustační Box Xxl Č.3
  Degustační box XXL č. 3 je delikátní kombinací zahradních potravin a plodů moře, nechybí ani masné výrobky. V tomto balení najdete 13 produktů vysoké kvality, které jsou vyrobené a konzervované v našem extra panenském olivovém oleji. Jedná se o produkt se širokou škálou produktů La Chinata, vše v elegantní tmavé krabici. Boy se skvěle hodí jako originální dárek ip ro ty nejnáročnější gurmány. Obsah: Extra panenský olivový olej plechovka 500 ml Pesto omáčka Tuňák v extra panenském olivovém oleji Ocet z malinové dužiny Chřest v extra panenském olivovém oleji Iberická paštika s paprikou Balsamikový ocet Pedro Ximenéz karamelizovaný Olivový olej s česnekem a chilli Dušené asturské fazole s olivovým olejem Olivy Manzanilla s česnekem a rozmarýnem Krém ze zelených oliv a mandlí Sladký krém z extra panenského olivového oleje Hřiby v extra panenském olivovém oleji Těstoviny - olivové lístky Rozměry: 23,5 x 37,8 x 37,8 cm.
  3 398,00 Kč
 • Dřevěná Kazeta 4 Ochucené Oleje
  V této dřevěné kazetě se nabízí čtyři ochucené extra panenské olivové oleje pro obohacení našich pokrmů v závislosti na ingrediencích, které právě používáme. První součástí balení je extra panenský olivový olej ochucený česnekem a papričkou, který je ideální nejen pro mořské plody, ale také pro snídaňové toasty a další pokrmy, kterým si přejeme dodat pikantní tón. Další součástí je extra panenský olivový olej ochucený oregánem, který je dokonalý pro těstoviny a masa. Extra panenský olivový olej ochucený rozmarýnem a pepřem je naproti tomu vynikající k rýži, rybám, masům nebo omáčkám. A nakonec Olej ochucený papričkou, bobkovým listem a pepřem je dokonalý k masům, konzervovaným pokrmům, salátům a mořským plodům. Doporučujeme konzumovat nejraději za studena nebo za nízké teploty pro zachování vlastností a vůně, ovšem tyto oleje jsou také výborným doplňkem k teplým pokrmům, pokud se použijí v závěrečné fázi jejich přípravy jako poslední tečka tak, aby se neohřály na příliš vysokou teplotu. Nabízí se v elegantní dřevěné kazetě a obsahem jsou čtyři láhve po 250 ml.
  1 202,00 Kč
Stránka:
 1. 1
 2. 2