Gourmet

Položky 3765 z celkem 65

 • Dřevěný Stojan Na Olej A Ocet
  Menážka na olej a ocet La Chinata pro 250 ml je dokonalá kombinace na stůl s elegantní strukturou masivního dřeva. Menážka obsahuje jednu láhev extra panenského olivového oleje La Chinata 250 ml a jednu láhev octa ze sherry D.O. (s označením původu) La Chinata 250 ml, obě z tmavého skla. První součástí je extra panenský olivový olej La Chinata, který se získává z výběru oliv vysoké kvality v optimálním stupni zralosti, čistých, zdravých a bez zjevné vnější vady. Druhou součástí je ocet ze sherry, který byl prvním španělským octem s označením původu (Denominación de Origen). Jeho výrazná chuť pozvedne vaše pokrmy na novou úroveň a obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkty hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Jsou také velmi všestranné a díky tomu jsou vynikajícím doplňkem v různých kuchyních na celém světě, od nejtradičnějších po nejavantgardnější, a přitom si zachovávají svou identitu, plod vlastní historie a původu. Obsah: Láhev extra panenského olivového oleje 250 ml. Láhev octa ze sherry DOP 250 ml.
  222,00 Kč
 • Hranatá Menážka Pro Olej A Ocet
  Hranatá menážka 100 ml obsahuje extra panenský olivový olej a ocet DOP ze sherry v elegantních hranatých nádobkách. Nabízí velmi pohodlný způsob poskytnutí vynikající kombinace těchto dvou produktů přímo na stole. První součástí je extra panenský olivový olej La Chinata, který se získává z výběru oliv vysoké kvality v optimálním stupni zralosti, čistých, zdravých a bez zjevné vnější vady. Druhou součástí je ocet ze sherry, který byl prvním španělským octem s označením původu (Denominación de Origen). Jeho výrazná chuť pozvedne vaše pokrmy na novou úroveň a obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkty hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Jsou také velmi všestranné a díky tomu jsou vynikajícím doplňkem v různých kuchyních na celém světě, od nejtradičnějších po nejavantgardnější, a přitom si zachovávají svou identitu, plod vlastní historie a původu. Obsah: Extra panenský olivový olej 100 ml. Ocet 100 ml.
  190,00 Kč
 • Kazeta 3 Příchutí 3x250ml
  Kazeta 3 příchutí La Chinata nabízí výběr z našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje ochuceného různými produkty dodávajícími našim pokrmům jedinečnou chuť. Nabízí se v elegantní a originální dřevěné kazetě, v níž najdete extra panenský olivový olej ochucený česnekem, paprikou a bazalkou. Tři přírodní produkty macerované tradičními metodami po dobu jednoho měsíce. Olivový olej ochucený česnekem nabízí intenzivní chuť a vynikající aroma. Je vhodný pro recepty s těstovinami, masy, rybami, mořskými plody, saláty, pro studené polévky a zvěřinové pokrmy, nebo také jednoduše pouze s chlebem. Olivový olej ochucený papričkou je zase vynikající pro každého, komu vyhovují intenzivní a pikantní chuti. Dodává vynikající chuť například pokrmům s těstovinami, saláty, masovými koulemi, krevetami, čerstvými sýry, zeleninou a kuřecím masem. A konečně olivový olej s citrónem přinášející citrusové a svěží aroma ideální pro dodání kyselého tónu kterémukoli receptu lze zvláště doporučit pro ryby, mořské plody, kuřecí maso, rýži, těstoviny, saláty, omáčky, hummus, a dokonce i pro sladkosti a moučníky. Díky své vysoké kvalitě a pečlivé prezentaci se jedná o ideální dárek pro milovníky dobré kuchyně. Obsah: 3 x 250 ml.
  660,00 Kč
 • Kazeta S Jednoodrůdovým Extra Panenským Olivovým Olejem Arbequina
  Kazeta s jednoodrůdovým olejem Arbequina La Chinata obsahuje jednu láhev této odrůdy oleje uloženou v elegantní kazetě ideální pro použití jako dárek. Tento olej se získává z oliv odrůdy Arbequina. Jedná se o odrůdu velmi obvyklou v provinciích Tarragona a Lleida, ačkoli se vyskytuje také v oblastech Aragonie a na některých místech v Andaluzii a Kastilii La Mancha. Sklízíme jen takové plody, které spojují vlastnosti hodnocené jako zásadní pro získání extra panenského oleje nejvyšší kvality. Díky rané sklizni oliv se nám daří získávat extra panenský olej nejvyšší kvality a tak zajišťovat uchování jeho organoleptických vlastností. Pouze díky tomuto způsobu výběru jsme schopni našim zákazníkům zaručit panenský olej, jehož kvalitou jsme si zcela jisti. Arbequina je velmi hebká, lehká a jemná odrůda s delikátní texturou. Tento jednoodrůdový olej se získává ze 100% oliv Arbequina a nabízí ovocnou a sladkou chuť s odstíny jablka a mandlí. Extra panenský olivový olej Arbequina se s ohledem na svou hebkost a lehkost doporučuje k čerstvým i tepelně upraveným plodinám, rybám připravovaným v páře, stejně jako k propracovaným pokrmům, omáčkám a dezertům, protože přináší chuť, která nezakrývá ostatní. Obsah: 500 ml.
  335,00 Kč
 • Kazeta S Jednoodrůdovým Extra Panenským Olivovým Olejem Hojiblanca
  Kazeta s jednoodrůdovým olejem Hojiblanca La Chinata obsahuje jednu láhev tohoto extra panenského olivového oleje uloženou v elegantní kazetě ideální pro použití jako dárek. Tento extra panenský olivový olej se získává z oliv odrůdy Hojiblanca, velmi typické pro Andaluzii, vyskytující se především v provinciích Sevilla a Málaga a v jižních částech provincie Córdoba. V těchto oblastech sklízíme jen takové plody, které spojují vlastnosti hodnocené jako zásadní pro získání extra panenského oleje nejvyšší kvality. Díky rané sklizni oliv se nám daří získávat extra panenský olej nejvyšší kvality a tak zajišťovat uchování jeho organoleptických vlastností. Pouze díky tomuto způsobu výběru jsme schopni našim zákazníkům zaručit panenský olej, jehož kvalitou jsme si zcela jisti. Odrůda Hojiblanca La Chinata je známá pro svou bylinnou chuť s počátečními jemnými odstíny. V hrdle zanechává jemnou pikantnost a dozvuk po mandlích. Jeho aroma připomíná čerstvé ovoce, čerstvě posekanou trávu a bílé květy. Jedná se o ideální druh extra panenského olivového oleje pro modré ryby jako je například tuňák nebo losos, stejně jako pro carpaccia s masem a rybami. Obsah: 500 ml.
  335,00 Kč
 • Kazeta S Jednoodrůdovým Extra Panenským Olivovým Olejem Manzanilla Cacereña
  Kazeta s jednoodrůdovým olejem manzanilla cacereña La Chinata obsahuje jednu láhev uloženou v hezké kazetě vhodné pro použití jako dárek. Tento jednoodrůdový extra panenský olivový olej se získává z oliv odrůdy manzanilla cacereña sklizených v oblasti Sierra de Gata na severozápadě provincie Cáceres. V této oblasti sklízíme jen takové plody, které spojují vlastnosti hodnocené jako zásadní pro získání extra panenského oleje nejvyšší kvality. Díky rané sklizni oliv se nám daří získávat extra panenský olej nejvyšší kvality a tak zajišťovat uchování jeho organoleptických vlastností. Pouze díky tomuto způsobu výběru jsme schopni našim zákazníkům zaručit panenský olej, jehož kvalitou jsme si zcela jisti. Manzanilla Cacereña je nejvýznačnější odrůda v rámci označení původu Gata-Hurdes a setkáváme se s ní především a téměř výhradně na severu provincie Cáceres. Jednoodrůdový olej se získává ze 100% z oliv Manzanilla Cacereña. Vzniká tak jeden z nejlepších extra panenských olivových olejů s ohledem na obsah olejové kyseliny 78-80% oproti ostatním druhům, které obvykle obsahují mezi 55% a 80%. Na druhou stranu nabízí velmi vyváženou chuť na pomezí mezi pikantní, jemnou a trpkou. Vzhledem k vlastnostem dané odrůdy oliv, která nabízí malý výnos oleje, přináší proces jeho získávání v porovnání s dalšími odrůdami vyšší náklady. Extra panenský olivový olej Manzanilla Cacereña, kromě toho, že je nejpříznačnějším panenským olejem severních částí oblasti Extremadura, je mnohostranně využitelnou odrůdou, ideální pro všechny druhy kulinářského zpracování. Obsah: 500 ml.
  335,00 Kč
 • Kazeta S Jednoodrůdovým Extra Panenským Olivovým Olejem Picual
  Kazeta s jednoodrůdovým olejem Picual La Chinata obsahuje jednu láhev tohoto extra panenského olivového oleje uloženou v elegantní kazetě ideální pro použití jako dárek. Tento olej se získává z oliv odrůdy Picual, typické především pro oblast Andaluzie, zvláště pak pro provincie Jaén, Granada, Córdoba a Sevilla. V této oblasti sklízíme jen takové plody, které spojují vlastnosti hodnocené jako zásadní pro získání extra panenského oleje nejvyšší kvality. Díky rané sklizni oliv se nám daří získávat extra panenský olej nejvyšší kvality a tak zajišťovat uchování jeho organoleptických vlastností. Pouze díky tomuto způsobu výběru jsme schopni našim zákazníkům zaručit panenský olej, jehož kvalitou jsme si zcela jisti. Tato odrůda je velmi bohatá na kyselinu olejovou, velmi přispívá ke snižování rizik vzniku kardiovaskulárních a jaterních chorob. Obsahuje také velká množství přírodních antioxidantů a má vynikající skladbu mastných kyselin. Jedná se o extra panenský olivový olej silné konzistence s odstíny dřeva, banánů a čerstvě posekané trávy. Jeho chuť je lehce trpká a pikantní, jeho aroma připomíná ovocné plody. Tento extra panenský olivový olej velmi dobře snáší vysoké teploty, proto je vynikající pro smažení drůbeže, zeleniny nebo ryb. Obsah: 500 ml.
  335,00 Kč
 • Kazeta S Omáčkami
  Kazeta s omáčkami La Chinata obsahuje tři klasické omáčky s výraznými chuťovými odstíny připravenými z ingrediencí nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší sklizně. Součástmi jsou kečup s extra panenským olivovým olejem, hořčice s černými olivami a lanýžová majonéza.
  519,00 Kč
 • Kovový Stojan S Extra Panenský Olivový Olej A Octem
  Menážka na olej a ocet La Chinata pro 250 ml je dokonalá kombinace na stůl s elegantní strukturou kovu. Menážka obsahuje jednu láhev extra panenského olivového oleje La Chinata 250 ml a jednu láhev octa ze sherry D.O. (s označením původu) La Chinata 250 ml, obě z tmavého skla. První součástí je extra panenský olivový olej La Chinata, který se získává z výběru oliv vysoké kvality v optimálním stupni zralosti, čistých, zdravých a bez zjevné vnější vady. Druhou součástí je ocet ze sherry, který byl prvním španělským octem s označením původu (Denominación de Origen). Jeho výrazná chuť pozvedne vaše pokrmy na novou úroveň a obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkty hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Jsou také velmi všestranné a díky tomu jsou vynikajícím doplňkem v různých kuchyních na celém světě, od nejtradičnějších po nejavantgardnější, a přitom si zachovávají svou identitu, plod vlastní historie a původu. Obsah: Láhev extra panenského olivového oleje 250 ml. Láhev octa ze sherry DOP 250 ml.
  377,00 Kč
 • Láhev Extra Panenského Olivového Oleje S Upravitelnou Etiketou 250ml
  Láhev extra panenského olivového oleje s upravitelnou etiketou 250ml Hledáte originální pozornost pro hosty své akce? Tato elegantní láhev extra panenského oleje s upravitelnou etiketou je tím perfektním řešením, jak obdarovat své hosty jedinečně a exkluzivně. Na láhev můžete napsat text dle těchto kroků: Máte k dispozici 4 řádky textu, každý o maximálně 15 znacích Pokud vynecháte řádek, na lahvi zůstane prázdné místo následované příštím řádkem Během celého procesu můžete kontrolovat, jak bude text na láhvi vypadat a podívat se, kolikrát budete potřebovat Můžete vkládat všechny typy znaků Lze objednat od minimálně 18 lahví Pokud existuje dárek, který nikdy nezklame, je to ten personalizovaný. Užijte si ten nejlepší Extra Olivový Olej v té nejspeciálnější láhvi.
  119,00 Kč
 • Malá Dárková Kazeta
  Malá dárková kazeta La Chinata obsahuje láhev výběrového extra panenského olivového oleje La Chinata „Selección“, krabičku pečených kroužků s olivami připravenými s extra panenským olivovým olejem a tři naše krémy, též s extra panenským olivovým olejem, jsou to krémy z artyčoku, z papriky a lilku, z oliv a mandlí. Je nabízena v elegantní dřevěné kazetě a je ideální jako gurmánský dárek umožňující plné vychutnání produktů nejvyšší kvality. Obsahuje: Výběrový Extra Panenský Olivový Olej Regañás Krém ze zelených oliv a mandlí Zeleninový krém z paprik a lilků Artyčkový krém
  772,00 Kč
 • Malý Dřevěný Košík Gourmet Č. 3
  Košík obsahuje: Láhev 250 ml Extra panenského olivového oleje Láhev 250 ml Sherry octu Regaňas - Chlebové placičky Paštika z oliv a mandlí Šupinky přírodní soli
  918,00 Kč
 • Malý Gurmánský Kartonový Balíček Č.1
  Košíček obsahuje: Regaňas - Chlebové placičky Extra panenský olivový olej 500 ml Krěm ze zelených oliv Sušená rajčata v extra panenském olivovém olej Zavařenina ze zelenýxh oliv Med z rozmarýnu
  1 093,00 Kč
 • Malý Gurmánský Košíček Č.1
  Košíček obsahuje: Malý Gurmánský Kartonový Balíček Č.1 skvěle reprezentuje produkty z oliv a olivového oleje v celé jejich kráse: Plechovka 500ml Extra panenský olivový olej Regaňas - Chlebové placičky Krém Ze Zelených Oliv Sušená rajčata v Extra panenském olivovém oleji Džem Ze Zelených Oliv Rozmarýnový Med Všechny tyto produkty desgnově zabalené v kartónovém košíku se hodí jako skvělý dárek pro milovníky oliv.
  1 247,00 Kč
 • Mini Balení Zeleninových Krémů
  MINI BALENÍ ZELENINOVÝCH KRÉMŮ Mini balení zeleninových krémů obsahuje čtyři zeleninové krémy v malém provedení, které jsou uloženy do pěkného průhledného obalu, tudíž se skvěle hodí jako dárek. V tomto balení nalezneme krém z černých oliv, krém ze zelených oliv, krém z paprik a lilku a nakonec krém z hřibů a lanýže. Krémy jsou vyrobeny ze surovin prvotřídní kvality a jsou obohaceny o náš extra panenský olivový olej. Dají se využít k přípravě jednohubek nebo jako předkrm. Doporučujeme v kombinaci s našemi Regañas La Chinata a nebo s naším Červeným vínem El Raposo La Chinata. Obsah: 4x34 gramů
  231,00 Kč
 • Ochutnávkový Box
  Ochutnávkový box La Chinata je nabízen v elegantní kazetě a obsahuje čtyři odrůdy extra panenského olivového oleje. Jedná se o odrůdy Hojiblanca, Arbequina, Picual a Manzanilla Cacereña, přičemž poslední uvedená je nejcharakterističtějším a takřka rozpoznávacím znakem výrobků La Chinata. Tento box byl vytvořen pro všechny, kdo si přejí vychutnávat různá aroma a esence a hledají jedinečnou chuť pro své pokrmy. Každá z těchto odrůd se navíc doporučuje pro rozdílné druhy pokrmů. Obsah: Extra Panenský Jednoodrůdový Olivový Olej Hojiblanca 250 Ml7 Extra Panenský Jednoodrůdový Olivový Olej Arbequina 250 Ml6 Extra Panenský Jednoodrůdový Olivový Olej Picual 250 Ml8 Extra Panenský Jednoodrůdový Olivový Olej Manzanilla Cacereña 250 Ml5
  689,00 Kč
 • Ochutnávkový Mini Box "box De Cata Mini 25ml"
  Ochutnávkový box mini La Chinata je nabízen v elegantní průhledné kazetě a obsahuje čtyři odrůdy extra panenského olivového oleje ve velikosti mini. Jedná se o odrůdy Hojiblanca, Arbequina, Picual a Manzanilla Cacereña, přičemž poslední uvedená je nejcharakterističtějším a takřka rozpoznávacím znakem výrobků La Chinata. Tento box byl vytvořen pro všechny, kdo si přejí vychutnávat různá aroma a esence a hledají jedinečnou chuť pro své pokrmy. Každá z těchto odrůd se navíc doporučuje pro rozdílné druhy pokrmů. Díky svému malému formátu je vynikající jako dárek, hodí se pro přepravu v letadle nebo pro případ, že večeříme mimo dům. Obsah: 1 PET láhev extra panenského olivového oleje Arbequina 25 ml. 1 PET láhev extra panenského olivového oleje Hojiblanca 25 ml. 1 PET láhev extra panenského olivového oleje Picual 25 ml. 1 PET láhev extra panenského olivového oleje Manzanilla Cacereña 25 ml.
  109,00 Kč
 • Střední Chuťovkový Kartonový Košíček
  Košíček obsahuje: Extra panenský olivový olej Hojiblanca 250 ml Přípravná Bramborová Směs Na Španělskou Tortillu Venkovské Regañás S Extra Panenským Olivovým Olejem Hořčice s černými olivami Kordobská Býčí Oháňka S Extra Panenským Olivovým Olejem Olivy manzanilla s ančovičkami Červené Víno La Chinata
  1 636,00 Kč
 • Střední Gurmánský Kartonový Balíček
  Střední Gurmánský Košíček se skládá z následujících produktů: Výběrový extra panenský olivový olej 500ml, Venkovské Picos S Extra Panenským Olivovým Olejem, Krém S Paprikou A Lilkem, Krém Z Hříbků, Olej Ochucený Citrónem 250ml, Olej Ochucený Pepřem, Ocet Ze Sherry D.o., Sůl Ve Vločkách S Chilli. Produkty designově zabalené v kartónovém košíku je ideálním dárkem pro všechny příležitosti.
  1 411,00 Kč
 • Střední Gurmánský Košíček
  Košíček obsahuje: Výběrový extra panenský olivový olej 500ml Seleccion Minityčinky picos Krém z hřibu dubového Krém z lilků a paprik Citrónový olivový olej Olivový olej s příchutí pepře Ocet Sůl s chilli
  1 590,00 Kč
 • Vánoční Kyblík
  V našem vánočním kbelíku nechybí žádná maličkost, protože nabízí široký výběr gurmánských produktů. Obahuje několik produktů, které se tradičně objevují na našem vánočním nákupním seznamu, ve kterém sladkosti hrají důležitou roli. Navíc jsou prezentovány v originálním kyblíku, perfektní na darování, který lze znovu použít jako květináč nebo ůložný prostor a lze podle potřeby pomalovat nebo ozdobit, aby mohl prožít svůj druhý život. Obsah: Bílá čokoláda s extra panenskám olivovým olejem, lískovými oříšky a lanýžem Mléčná čokoláda s extra panenským olivovým olejem, mandlemi a lanýžem Pistáciové polvorones s extra panenským olivovým olejem Balíček různých bonbónů Krém z turrónu Čokoláda s turrónem
  1 376,00 Kč
 • Vegánský Balíček
  Vegánský balíček je perfektním dárkém a vděčí za to své pečlivé prezentaci a exkluzivním váběrem produktů prvotřídní kvality. Je speciálně navržený, aby vyhovoval vegánům, a proto jsou v něm zahrnuty produkty jako těstoviny a ovesné sušenky. Je to vertikální balíček ve tvaru tašky s uchy pro snažší a pohodlnější přepravu se kterou si můžete užít naši zeleninu naloženou v Extra panenském olivovém oleji jako například naše sluncem sušená rajčátka nebo gurmánské artyčoky, nebo vyzkoušejte naše miniaturky ochucených olejů, nebo přípitek našim polosladkým bílým vínem, stejně tak jako naším čajem z olivového listu, gunpowderem, zeleného čaje a zázvoru, abyte jste zavrcholili 100% zeleninpvý oběd. Celkem sedm produktů, které Vámn umožní kompletní požitek z vegánské kuchyně. Obsah: La Chinata polosladké bílé víno Těstoviny z olivového listu Sušená rajčátka v Extra panenském olivovém oleji Gurmánské Artyčoky v Extra panenském olivovém oleji balíček 4 ochucených Extra panenských olivových olejů Čaj ze zeleného listu, zázvoru, gunpowderu a zeleného čaje Ovesné sušenky Rozměry: 12 x 33,5 x 28,5 cm.
  1 489,00 Kč
 • Velká Dárková Kazeta Č 1
  Velká dárková kazeta La Chinata obsahuje láhev extra panenského olivového oleje La Chinata „En rama“, láhev základního extra panenského olivového oleje, láhev extra panenského olivového oleje ochuceného bazalkou a další láhev oleje ochuceného papričkami, a k tomu jedno mýdlo z olivového oleje La Chinata. Nabízí se v elegantní dřevěné kazetě a je tedy ideální jako gurmánský dárek umožňující plně vychutnat vybrané produkty z extra panenského olivového oleje nejvyšší kvality ve všech formách. Obsahuje:En Rama (extra Panenský Olivový Olej, Nefiltrovaný)"9Extra Panenský Olivový Olej Ve Skle 500 Ml"7 Olej Ochucený Pepřem Olej Ochucený Bazalkou Mýdlo Na Bázi Olivového Oleje 300 G0
  947,00 Kč
 • Výběrové Balení
  Sběratelská kazeta La Chinata obsahuje tři láhve po 500 ml zcela speciálního extra panenského olivového oleje La Chinata zabalené do elegantní kartonové krabice. První součástí je láhev extra panenského olivového oleje La Chinata „en Rama“, který je nefiltrovaný. V další láhvi je extra panenský ekologický olivový olej vyrobený z oliv s osvědčením o ekologické produkci. A poslední obsahuje extra panenský olivový olej „Selección“, který je výběrem olejů s ohledem na jejich organoleptické vlastnosti. Jinými slovy na základě analýzy a výběru oliv podle jejich chuti, textury, vůně, barvy a teploty. Všechny jsou jedné odrůdy manzanilla cacereña a pocházejí z prvního lisování za studena. Díky elegantnímu způsobu balení v kazetě se jedná o vynikající dárek určený k dokonalému potěšení z nejexkluzivnějších chutí. Obsah: láhev extra panenský olivový olej „Selección“: 500 ml. láhev extra panenský olivový olej „en Rama“: 500 ml. láhev extra panenský ekologický olivový olej: 500 ml.
  706,00 Kč
Stránka:
 1. 1
 2. 2