Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Růžová Himalájská Sůl

147,00 

260 g | 56,54 Kč / 100 g
Skladem

Himalájská růžová sůl La Chinata je kamenná sůl narůžovělé barvy pocházející z úbočí Himálaje. V této lokalitě vznikla v důsledku atmosférického tlaku a vývoje po dobu tisíců let. Této soli se přezdívá bílé zlato. Obsahuje totiž velké množství minerálů, jako je vápník, železo, hořčík a draslík. Oproti běžné soli nezatěžuje organismus.

Své unikátní barvě vděčí železu. Chuť této soli je jedinečná, slanost je doplněna hořkým tónem, díky kterému je sůl ideální pro grilované pokrmy z telecího masa, ryby a pečenou zeleninu.

Obsah: 300 gramů.

Popis

SLOŽENÍ:

Himalájská růžová sůl.

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 0KJ/0KCal, Celkový tuk 0g, Nasycený tuk 0g, Sacharidy 0g, Cukr 0g, Bílkoviny 0g, Sůl 94g.

Uchovejte v chladu a suchu. Uchovávejte mimo dosah přímých zdrojů světla a tepla.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Růžová Himalájská Sůl“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *