Regenerační Vlasové Sérum

425,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Kapilární opravné sérum La Chinata Natural Edition má velmi silné hydratační účinky díky své receptuře na bázi extra panenského olivového oleje a oleje z obilných klíčků. Je také obohaceno o jojobový olej, který navrací vlasům veškerou zářivost a zachovává jejich jemný a lesklý vzhled. Využívá také kvalit oříšku Inků, přírodní složky, která chrání kutikulu a díky níž nedochází k vysychání a následnému lámání vlasů.

Pomocí tohoto opravného séra viditelně snížíte počet otevřených míst a vysychání vlasů, a to už od prvního použití. Zaujme vás, že vlasy získají více síly a budou pohyblivější. Přípravek obsahuje také sluneční filtry, které zabraňují nežádoucím účinkům slunečního záření.

Na suché nebo namočené vlasy naneste malé množství přípravku, rozestřete ho a v nejvíce poškozených místech ho vmasírujte do pokožky vlasů.

Pro dosažení lepších výsledků doporučujeme provádět ucelené ošetření s pomocí šamponu Natural Edition a kapilární regenerační masky nebo kapilárního kondicionéru Natural Edition.

Obsah: 50 ml.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Hodnocení a recenze

5
1recenze
5 star
1
4 star
0
3 star
0
2 star
0
1 star
0
přidejte svou recenzi
Nejužitečnější uživatelské recenze
 • 1 lidé ze 1 shledal následující recenzi jako užitečnou

  Doporučujii

  Měla jsem velmi poškozené vlasy, namáhané barvením. Poté jsem vyzkoušela tento produkt a moje vlasy jsou o 100% zdravější a vypadají líp!!!

  Napsala

  Číslo sběrného místa
  Byla tahle recenze užitečná?