Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den

Obsah středního chuťovkového košíčku


Olej Ochucený Pepřem

Olej ochucený pepřem La Chinata se vyrábí na základě našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje macerací s ucelenou sadou přírodních pepřů. Získáváme tak jedinečné aroma, lehce pikantní a zároveň jemné a ovocné, a to díky rozmanitosti využitých druhů pepře a jejich zvláštním vlastnostem. Výsledkem této kombinace je exkluzivní a zcela jedinečná chuť, která dodá zvláštní tón kterémukoli receptu. Doporučujeme speciálně pro úpravu zeleniny v páře, masa, ryby, pizzy, mořské plody, carpaccio, saláty, omáčky, rýži a těstoviny, nebo také pro jednoduché vychutnávání s plátkem chleba. Pepř má navíc vynikající vlastnosti s ohledem na naše zdraví. Je prokázáno, že pomáhá redukovat hladinu cholesterolu, je účinným antioxidantem a chrání proti rakovině. Dále má účinky na hubnutí, protože stimuluje štítnou žlázu, čímž podporuje možnosti metabolizmu. Obsah: 250 ml


Přípravná Bramborová Směs Na Španělskou Tortillu S Cibulí A Paprikou

Brambory na tortillu s cibulí a paprikou La Chinata představují chutnou kombinaci jednoduchých ingrediencí umožňujících rychlou přípravu lahodných pokrmů. Výrobek je připraven tradičním způsobem a je založen na surovinách nejvyšší kvality včetně výběrových brambor, cibule a čerstvé papriky. Vše je povařeno v extra panenském olivovém oleji při teplotě vhodné pro dosažení ideální textury tohoto klasického středomořského pokrmu. Jedná se o potravinu s velmi jednoduchou přípravou, protože je pouze třeba umíchat vejce. Poté se pokrm ohřeje s trochou extra panenského olivového oleje a může se podávat. Příprava trvá několik minut. Lze využít také pro míchaná vejce s naším chřestem La Chinata nebo s našimi houbami v olivovém oleji nebo společně s naším drobným pečivem La Chinata i jako doplněk k masitým pokrmům. A pokud máte rádi omáčky, velmi dobře se bude doplňovat s naší česnekovou omáčkou (alioli) nebo ostrou omáčkou (salsa brava). Obsah: 470 ml.


Rustikální Placky "regañás" S Extra Panenským Olivovým Olejem

Venkovské regañás s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou křupavé a jemné krekry. Jsou součástí naší nabídky gurmánských pekařských výrobků s extra panenským olivovým olejem z naší vlastní sklizně. Mají lehce praženou chuť doplněnou svěžím tónem extra panenského olivového oleje. Jsou ideální pro použití s naším bohatým výběrem masitých paštik i paštik z mořských plodů, stejně jako s našimi sýrovými krémy a naším sortimentem zeleninových i ovocných marmelád. Jsou také ideálním doplňkem k našim pokrmům připravovaným ze zeleninových krémů, asturským fazolím fabada, naší kordobskou býčí oháňkou i našim madridským drůbkům, a také pro nejrůznější uzeniny a saláty. Velmi snadno se uchovávají, takže je velmi výhodné mít je stále doma. Obsah: 150 gramů.


Hořčice S Černými Olivami

Hořčice s černými olivami La Chinata je pochutina s intenzivní chutí a tradičním pikantním tónem, který je pro hořčici charakteristický, ovšem ve spojení s aroma černých oliv se vytváří jedinečný chuťový kontrast, který bezpochyby obohatí vaše pokrmy. Připravuje se z extra panenského olivového oleje a nejlepších výběrových černých oliv. Je ideální jako doplněk k masům, pro obohacení salátů nebo pro dodání krémové konzistence zelenině, pro gurmánské sendviče a chuťovky. Navíc je vhodná jeho kombinace s kečupem La Chinata pro vytvoření dokonalého, zdravého a exkluzivního spojení chutí. Obsah 135 g.


Kazeta S Omáčkami

Kazeta s omáčkami La Chinata obsahuje tři klasické omáčky s výraznými chuťovými odstíny připravenými z ingrediencí nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší sklizně. Součástmi jsou kečup s extra panenským olivovým olejem, hořčice s černými olivami a lanýžová majonéza. První součástí je kečup s extra panenským olivovým olejem, výrobek, u něhož jsme usilovali o to, aby jeho charakter byl co nejpřirozenější a nejzdravější. Tato populární omáčka je založena na receptuře s vysoce kvalitními ingrediencemi. Obsahuje nejlepší rajčata pro dosažení jedinečné chuti. Je dochucený výběrovými druhy koření a díky nim dosahuje výjimečných tónů. Druhá součást balení, hořčice s černými olivami, představuje omáčku s intenzivní chutí a tradičním pikantním tónem, který je pro hořčici charakteristický, ovšem ve spojení s aroma černých oliv se vytváří jedinečný chuťový kontrast, který bezpochyby obohatí vaše pokrmy. A nakonec lanýžová majonéza, která je připravena z emulze extra panenského olivového oleje a nejlepších výběrových lanýžů. Výsledkem je jemná, chutná a vysoce kvalitní majonéza s exkluzivní chutí lanýže. Nemůžete-li se tedy rozhodnout, obstarejte se tuto sadu a kombinujte její součásti mimo jiné pro obohacení svých sendvičů, hamburgrů, zákusků, těstovin, rýže, brambor nebo zeleniny. Přitom si užívejte jejich skutečně gurmánské lahodnosti. Obsah: Lanýžová majonéza 115 gramů. Kečup s extra panenským olivovým olejem 160 gramů. Hořčice s černými olivami 135 gramů.


Olivy Arbequina

Olivy Arbequina jsou pečlivě vybírány pro dodržení našich standardů kvality, a jedná se o jednu z jejich nejjemnějších a nejexkluzivnějších odrůd. Arbequina má velmi vyvážené nuance, aroma a chuti, jemné, ale zároveň intenzivní. Díky těmto vlastnostem je zcela unikátní. Olivy La Chinata mají vynikající kvalitu a jsou dokonalou součástí středomořské stravy. Jsou zdrojem vitaminů A a C, které pomáhají zlepšovat obranné schopnosti organizmu. Navíc poskytují železo a sodík, obsahují mastné kyseliny omega 3 a omega 6 a mají vysoký obsah vlákniny, která podporuje regulaci našeho střevního systému. Hmotnost po odkapání: 200 g. Hmotnost netto: 350 g.