Muškátový Sherry Ocet

129,95 Kč

Dostupnost: Skladem

Ocet ze sherry Moscatel La Chinata je charakteristický tím, že je během procesu zrání obohacen vínem typu Moscatel. Jedná se o polosladký ocet sametové textury a zcela jedinečné vůně pocházející z hroznů této odrůdy. Vyrábí se v souladu s tradičními postupy.
Ocet ze sherry La Chinata je prvotinou mezi španělskými octy s označením původu (Denominación de Origen), což je zárukou jeho prvotřídní kvality. Jeho výrazná chuť, vzniklá fermentováním kvalitního bílého španělského vína, obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy.

Jedná se o produkt hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Je také velmi všestranný díky své sladkokyselé chuti a hodí se tak pro dochucení sladkých i slaných pokrmů. Je to dokonalý doplněk pro naše konzervované produkty, jako například Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Olejil"}} a Tuňák V Extra Panenském Olivovém Olejil"}}. Zároveň se jedná o ideální ingredienci pro maceraci nebo marinování ovoce, například jahod nebo kiwi, a masa nebo ryb, dokonce i pro kompoty nebo sladkosti.

Obsah: 250 ml.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den