Sherry Ocet D.o. Ve Spreji

70,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Ocet ze sherry La Chinata je prvotinou mezi španělskými octy s označením původu (Denominación de Origen), což je zárukou jeho prvotřídní kvality. Jeho výrazná chuť, vzniklá fermentováním kvalitního bílého španělského vína, obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy.

Jedná se o produkt hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Je charakteristický svou mahagonovou barvou, dále pak intenzivním švestkovým a fíkovým aroma. Díky výrazné sladkokyselé chuti oceníte jeho všestranné použití v kuchyni.

Jedná se o dokonalý doplněk pro naše konzervované pokrmy, například Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Oleji,a zároveň ideální ingredienci pro maceraci nebo marinování ovoce a masa, dokonce i pro přípravu dezertů.

Díky svému malému balení a pohodlným rozprašovačem, se velmi snadno přepravuje a proto je také vhodný pro venkovní obědy a grilovačky, ale také na použité v domácnosti. Je doporučeno ho používat spolu s Extra panenským olivovým olejem La Chinata ve spreji, protože je máme také ve společném balení a dohromady tvoří dokonalou dvojici.

Obsah: 50 ml.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den